توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۷
«نسخه حضور» پزشکان برای شرکت در انتخابات
پزشکان از اقشار مختلف مردم دعوت کردند تا ضمن حضور در انتخابات، در تعیین آینده کشور خود سهیم باشند.
«نسخه حضور» پزشکان برای شرکت در انتخابات
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، شرکت در انتخابات یک «وظیفه اجتماعی» نیست، چون قرار نیست کسی به خاطر رای ندادن، ما را تنبیه یا جریمه کند.رای دادن یک «حق» است که در صورت تمایل می‌توانیم از آن استفاده کنیم.

چرا باید رای بدهیم؟ بی‌تردید شرکت‌ کردن در انتخابات، یک رفتار دموکراتیک است و کسی نمی‌تواند ما را مجبور کند که رای بدهیم یا رای ندهیم. اما می‌توانیم در مورد تصمیم خود فکر کنیم و آن را به بحث بگذاریم.

همین امروز مردم زیادی در جهان برای داشتن حق رای می‌جنگند؛ و عده بسیاری در این راه می‌میرند. حقی که برای داشتن آن زحمت بسیاری کشیده شده است. امروز زنان و مردان، مستقل از زبان و رنگ و قومیت، حق دارند که رای خود را در صندوق بیندازند و از این حق استفاده کنند.

حال با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات، پزشکان کشور با راه اندازی کمپین نسخه حضور از عموم مردم دعوت می کنند تا در انتخابات شرکت کنند و از حق مسلم خود برای تعیین و اصلاح قوانین کشور استفاده کنند.

دکتر ابراهیم نوری گوشکی در نسخه خود نوشت« من برای كشورم ايران راي مي‌دهم، هر زماني كه در ايران انتخابات باشد. همه واجدين شرايط راي مي دهند، هر زمانی كه در ايران انتخابات باشد. من برای خلق فرصت‌ها رای می‌د‌هم، هميشه»همچنین دکتر سمیه سروریان در نسخه خود نوشت « شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی برای ساختن ایران قوی»


همچنین دکتر آرزو فهیمی در نسخه خود نوشت« به عشق رهبرم، همیشه و هر روز، به عشق ایرانم، همیشه و همه جا، رأی می دهم، هر زمان که لازم باشد»

دکتر رضا مسائلی نیز با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات نوشت«‌ شرکت در انتخابات سبب تقویت کشور و مایوس شدن دشمنان ایران عزیز خواهد شد»

دکتر سلیمان حیدری هم نوشته است « به همراه خانواده در روز جمعه در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری شرکت خواهم کرد، چرا که این کمترین کاری است که در قبال خون صدها هزار شهید بزرگوار می توان انجام داد، جان هایی که برای تنومند شدن انقلاب اسلامی و حفظ امنیت و استقلال ایران نثار کردند»

دکتر امیر محمد کاظمی فر نیز نوشت « من رای می دهم پس هستم، من رای می دهم چون با دشمن نیستم»

دکتر سیدرضا میرجلیلی نیز در نسخه خود نوشته است « راهکار عبور از بحران‌ها حضور حداکثری در انتخابات، با آرزوی فردای بهتر برای ایران اسلامی، پس رای می دهم»سایر پزشکان و اعضای محترم جامعه پزشکی در صورت تمایل می توانند تصویر نسخه حضور خود را به آدرس  ‎‎@farsnews در شبکه‌های اجتماعی برای خبرگزاری فارس، جهت انتشار ارسال کنند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 333719