توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹
تمدید بسته‌های اینترنت به میزان مدت قطعی
پس از عادی شدن شرایط و رفع محدودیت‌های دسترسی به اینترنت، حجم باقیمانده بسته‌های اینترنت کاربران تمدید می‌شود.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، برخی از کاربران سامانه فارس من با ثبت سوژه در این سامانه درخواستی با عنوان اپراتورها حجم بسته‌های اینترنت را افزایش دهند را ثبت کرده اند.

امروز روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مدت زمان استفاده از حجم باقیمانده بسته‌های اینترنت کاربران تمدید می‌شود. در پی هماهنگی انجام شده با اپراتورهای تلفن همراه، از زمان عادی شدن شرایط و رفع محدودیت‌ها در دسترسی به اینترنت، حجم باقیمانده بسته‌های اینترنت کاربران، معادل زمان قطعی، تمدید می‌شود.

پیش از این، خبرنگار فارس این موضوع را با مسوولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کرد اما در آن زمان پاسخی برای این موضوع نداشتند.

اما خبرنگار فارس یادآور شده بود که تجربه ارائه بسته جبرانی بابت روزهای قطع اینترنت وجود دارد. تجربه ای که در این باره وجود مربوط به وقایع اغتشاش‌های سال 98 است که در آن زمان از عصر ۲۵ آبان تا ۶ آذر ارتباط اینترنت قطع شد. سپس از با فروکش کردن اعتراض های خیابانی به تدریج دستیابی به اینترنت برقرار شد.

از این رو اپراتور‌های تلفن همراه برای جبران خسارت اقدام به ارائه بسته جبرانی اینترنت برای مشترکان کردند یا با توجه به بسته‌های فعال مشترکان، به اعتبار زمانی و حجمی بسته اضافه کردند.
کد مطلب : 315395