توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۳
کشف 960 کیلو پوشاک قاچاق در تهران
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۲۰ کیسه البسه قاچاق از یک دستگاه تریلی خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از ۱ میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز؛ سرهنگ مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار داشت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف یک دستگاه تریلی حامل البسه قاچاق در محدوده جنوب تهران شدند.

وی افزود: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی پیش‌دستانه محرز شد یک دستگاه تریلی حامل کالای قاچاق تحت پوشش بار قانونی از استان‌های جنوبی کشور به سمت تهران در حرکت است که در خیابان مصطفی خمینی  رؤیت و مامورین این پلیس خودروی مذکور را متوقف کردند.

افشاری تصریح کرد: در بررسی اولیه مشخص شد که راننده خودرو اقدام به پوشاندن و اختفاء کالاها تحت پوشش پارچه در انتهای بار کرده اما در واقع این محموله بار قاچاق انواع پوشاک خارجی است که تحت پوشش یک فقره  بارنامه غیر به تهران آورده شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه پس از بازدید مشخص شد که بارخارجی و بارنامه، اسناد و مدارک گمرکی ساختگی است، گفت: کالاهای کشف شده شامل تعداد 20 کیسه (960 کیلوگرم) انواع پوشاک محصول کشورهای هند و پاکستان بوده که پرونده‌ای در خصوص تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از یک میلیارد تومان اعلام کرده‌اند، گفت: ورود کالای قاچاق و ارز به کشور باعث ورشکستگی کارخانجات و بیکار شدن کارگران ایرانی می‌شود.
کد مطلب : 333340
به کدامیک از نامزدها رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
علیرضا زاکانی
مصطفی پورمحمدی
قاضی زاده هاشمی
مسعود پزشکیان