۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲
هنرمند خائن نمی خواهیم/ پاکسازی خانه سینما را کلید بزنید
اینکه جای هنرمند در زندان نیست حقیقتی آشکار می باشد اما هنرمندی که با تحریک مردم به آشوب اقدام علیه امنیت ملی را هدف قرار داده است و به شهادت رسیدن مردم و نیروهای امنیتی را سبب شده است دیگر اسمش هنرمند نیست بلکه ضد انقلابی است که منصب هنرمندی را دزدیده است که باید از او پس گرفت.
هنرمند خائن نمی خواهیم/ پاکسازی خانه سینما را کلید بزنید
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز خانه سینما در اقدامی گستاخانه با تهدید دستگاه قضایی خواهان آزادی سلبریتی های دوزاری بازداشتی و عوامل اصلی اغتشاشات کشور شده است.

بنا بر این گزارش در حالی که طی دوماهه گذشته انجمن صنفی خانه سینما با سکوت مرگبار، همراهی خود با ضد انقلاب و سلبریتی های دوزاری خائن را مورد تایید قرار داده است اکنون که دستگاه قضایی پس از مماشات بسیار با این عناصر، اقدام نموده است پا را از گلیم خود درازتر نموده و با تهدید دستگاه قضایی آن روی دیگر سکه و نفاق خود را نشان داده است.

به گزارش خبرنگار ما اینکه جای هنرمند در زندان نیست حقیقتی آشکار می باشد اما هنرمندی که با تحریک مردم به آشوب اقدام علیه امنیت ملی را هدف قرار داده است و به شهادت رسیدن مردم و نیروهای امنیتی را سبب شده است دیگر اسمش هنرمند نیست بلکه ضد انقلابی است که منصب هنرمندی را دزدیده است که باید از او پس گرفت.

لذا اگر انجمن صنفی خانه سینما شعور تشخیص معاند و ضد انقلاب را از هنرمند ندارد یا همچون قبل به سکوت مرگبار خود ادامه دهد و به همراهی با ضد انقلاب پایان بدهد و یا اینکه انقلاب فرهنگی و پاکسازی هنرمندان بی لیاقت را بر وزارت ارشاد فرض می دانیم و اگر وزارت ارشاد به وظیفه قانونی خود عمل ننماید فرزندان روح الله خود را موظف به اجرای بند "میم" وصیت معمار و بنیانگذار انقلاب اسلامی خواهند دانست و این جرثومه های فساد را به جای خود خواهند نشاند.
کد مطلب : 317032
شهروند
Romania
۱۴۰۱-۰۹-۰۲ ۰۰:۲۴:۴۰
سلام علیکم اینها بازیگرند و شغلشون رل بازی کردنه دو برابر دلار هایی که گرفتند باید جریمه حرافی ها و صحبتهایی که در مورد ی که تخصص ندارند. باید جریمه شوند. باید تاوان جو گیری شونو بدن.
فکر کردن دارن فیلم سیاسی بازی می‌کنند که ادای افاضات می‌کنند؟