۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰
مسابقه حرام خوری⁉️
متاسفانه این پدیده سخیف طی سالها پیش و بصورت تدریجی در ادارات نهادینه شده است و یکی از دردها و گله های مردم در خصوص همین مسئله می باشد که آقای رئیسی باید همان روش دستگاه قضا را در دولت ادامه دهند تا مردم آرامش پیدا کنند وگر نه مردم باکمبودها می سازند. 
مسابقه حرام خوری⁉️
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز متاسفانه این پدیده سخیف طی سالها پیش و بصورت تدریجی در ادارات نهادینه شده است و یکی از دردها و گله های مردم در خصوص همین مسئله می باشد که آقای رئیسی باید همان روش دستگاه قضا را در دولت ادامه دهند تا مردم آرامش پیدا کنند وگر نه مردم باکمبودها می سازند. 

  یک نکته 👇
✅  وقتی پایه حرامخوری بعنوان پول چای به کارکنان شهرداری و کارمندان دولت توسط رئیس دولت سازندگی در خطبه های نماز جمعه گذاشته می شود امروز بدیهی و طبیعی است که پول چای پنج هزار تومانی دیروز؛ به حرامخوری پنج هزار و یا چندهزار میلیاردی امروز تبدیل شود.

متاسفانه تفکر تکنوکراتی و غربگرائی و اقتصاد لیبرالی در پوشش حزب کارگزارانی و اصلاح طلبی با وجود افرادی مثل کرباسچی، آخوندی؛ نعمت زاده، نهاوندیان، نوبخت؛ واعظی؛ جهانگیری و صدهها جَلاّلِ دیگر در دایره مدیریت هاشمی ازسال ۶۸ آغاز گردید و بعد از جنگ هم‌ روحیه جهادی و دفاع مقدسی در مدیران اصلی جامعه دیده نشده و یا عمداًحذف گردیدند.

🔺حرام خوری تدریجی توسط مسئولین کج فهم و منحرف و خواص فاسد برای مردم الگو و بعنوان یک عرف پذیرفته شده درآمده است.

🔺 نظام اسلامی طی سالهای گذشته گرفتار مسابقه حرامخوری توسط برخی از مدیران و خواص بوده است که مثل سرطان حتی به بخشی از توده های مردم عادی هم سرایت کرده است. خیلی عجیب است که بجای اکتشاف چاه نفت ، چاه دزدپیدا می شود.

🔺و اینجاست که صدای مردم در می آید و خواهان برخورد قاطع و انقلابی با مفسدین اقتصادی می باشند.   

🔺 حضرت آقا چندی پیش در دیدار ائمه جمعه فرموده بودند:

امروز یکی از کارهای مهم‌، اغوای خواص جامعه است. کسانیکه عنوانی و امکانی و احیاناً سوادی دارند. و اگر به این خواصِ اغوا شده فرصت داده شود راحت توده مردم را اغوا خواهند کرد. یکی از سنگین ترین جنگهای نرمِ تاریخ کشور ما، امروز در همین زمینه در جریان است. دائم با مزدورپروری و باحرامخورسازی؛ افراد را با لطاف الحیل حرام خوار می کنند و لذا وقتی حرامخور شد مثل{حیوان جَلّال} دیگرخیلی مشکل می شود که او را از حرام خوری دورکرد ).

از فرمایشات رهبری و به استناد احادیث می توان فهمید؛ آدمهائی که حرامخور می شوند مثل حیوان نجاست خوار و همان حیوان جَلّال می شوند چه بسا که حتی عرق بدن آنها هم نجس باشد. بنابراین پولهای آنها را هم نباید در سرمایه گذاری مشترک مردم بکار گرفت چون نچس است و باید آنها را در هرپست و مقامی که هستند برکنار و بیرون انداخت.

متاسفانه باید اقرارکنیم که این حیوانهای نجاستخوار بویژه در زمان دولت روحانی در حاشیه امنی که برایشان مهیا شده بود حرامخوری و دزدی را علنی و مشروع کرده بودند که بتوانند از حقوقهای نجومی؛ رانت خواری؛ خصوصی سازی، ویژه خواری و وامهای صفر درصد بهره کافی را ببرند که البته در سال ۹۸ و۹۹ و زمان ریاست آقای رئیسی در دستگاه قضا اقدام قاطع و بسیار خوبی انجام‌ شده بود و الان نیز انتظار می رود همان روش را ادامه دهند‌ تا مردم امیدوار گردند.

ادامه دارد...

۲۶ دی  ۱۴۰۱  فرهادنیا
کد مطلب : 319526
۱۴۰۱-۱۰-۲۸ ۱۳:۲۷:۴۸
این سایت هم از لحاظ شکلی هم محتوایی بی نظیر است
خلاقیت و استقلال و آزادگی و حقیقت پردازی و واقع بینی بی نظیر است