۱
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۶
کنیزِ داعش
چندین ماه است که مقام معظم رهبری بصورت مکرر مردم را توصیه به حضور در انتخابات می نمایند و فرمودند: (حضور در انتخابات وحدت و قدرت ملی می آورد و سپس امنیت ملی را به همراه دارد)
کنیزِ داعش
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ چندین ماه است که مقام معظم رهبری بصورت مکرر مردم را توصیه به حضور در انتخابات می نمایند و فرمودند: (حضور در انتخابات وحدت و قدرت ملی می آورد و سپس امنیت ملی را به همراه دارد)

🔺یکی از توطئه های دشمن عدم حضور مردم در انتخابات است که پشت نظام خالی شود و آنها ضربه خود را بزنند.

🔸بعنوان نمونه بخوانید 👇👇👇👇

🔹چند سال پیش آمریکائیها با همکاری اروپا و اسرائیل؛ مردم سوریه بویژه؛ جوانان پسر و مخصوصا دختران را تحریک و تشویق کرده و آنها را به خیابانها کشاندند تا بشار اسد را به بهانه های واهی بویژه به جرم همکاری و همراهی با ایران و خط مقدم مقاومت سرنگون کرده و سوریه را به سه کشور کُرد و مسیحی و مسلمان تجزیه نمایند.

🔺شعارها: آزادی؛ دمکراسی؛ رفراندوم؛ انواع توهین؛ مرگ بر اسد؛ حکومت بشار نمی خواهیم؛ بشار باید برود؛ که شعار محوری آنها مرگ بر دیکتاتور همراه با تخریب و آتش زدن بود مثل اغتشاشات سال گذشته ایران.

🔺شعارها و سناریوی آمریکا و غرب بصورت برق آسا اکثرشهرهای سوریه را فراگرفت و زمینه برای حضور سگهایِ هارِ ِاز پیش آماده شده آمریکا، بنام داعش را فراهم ساخت و بگونه ای عمل کردند که بشار اسد در حال سقوط و سوریه آماده هرگونه کودتا و نابودی کامل قرارگرفته بود.
 
🔺 متاسفانه بخش زیادی از مردم سوری بویژه جوانان و از جمله زنان و دختران فریب خورده و بی بصیرت فکر می کردند که داعش؛ به نمایندگی از آمریکا و غرب آنها را به آزادی و رفاه و مقصودشان خواهد رساند.

❎ می دانید بعدا چه شد ⁉️ بخوانید👇

۱- داعش موفق شد بیش از ۷۰درصد خاک سوریه را گرفته و دمشق را نیز محاصره کند.
۲- اولین غنیمت و دستیابی آنها به زنان و دختران جوان سوری بود.
۳- بعنوان جهاد نکاح به هزاران زن بویژه دختران جوان وحشیانه تجاوز کردند.
۴- بعضاً به دختران و زنان در مقابل چشم مردان و همسرانشان تجاوز کرده و برای زهرچشم گرفتن؛ سر مردان را از تن جدا می کردند.
۵- بعد از تجاوزبه دختران؛ آنها را دست بدست کرده و بعنوان کنیز و برده می فروختند.
۶- اکثر خانواده های سوری (شیعه؛ سنی؛ مسیحی، یهودی؛ مارونی و ایزدی) متلاشی و بعضا به بیابانها متواری و تعدادی از مردان و پدران باغیرت از غصه دق کرده و تعدادی هم توسط داعش بصورت زنده زنده تکه تکه شدند.
۷- امنیت، آرامش؛ آسایش؛ درس؛ خانه؛ دبیرستان و دانشگاه نابود شد تا جائیکه در یک روز هزار دانشجوی جوان را بصورت وحشیانه قتل عام کرده و در یک گور دسته جمعی دفن نمودند و بعضا در دریا ریختند.  
۸- متاسفانه گروههای سیاسی و معارض داخلی و بخشی از مردم غافل هم به عناوین مختلف با دولت درگیر شده بودند.
۹- نیروهای پلیس و نظامی که می بایست با داعش خونخوار بجنگند بخش مهمی از وقت و تلاش آنها صرف مبارزه با اغتشاشگران داخلی تعلق گرفت و بماند که چه فاجعه ای همچون شهر مدینه بر سر ناموس مردم سوری آمد که بلاخره با ورود قدرتمندانه ایران و حاج قاسم عزیز و لطف الهی این غائله کثیف داعش پایان یافت.

🔺البته مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری بشار اسد بسیار مهم و تعیین کننده بود.      

✅  حالا یک سئوال اساسی 👇

اگر خدای ناکرده جمهوری اسلامی گرفتار چنین فاجعه ای بشود کدام کشور دلسوز و قوی برای نجات ایران خواهد شتافت؟ آیا تابحال به این موضوع فکر کرده اید؟ پس پشتیبان کشور و ولایت فقیه باشید و امروز یکی از وظایف ما حضور در انتخابات است که دشمن نتواند به کشور ما طمع کند؛ حتما اغتشاشات سال گذشته را فراموش نکرده اید و شاهد مصیبت غزه هم می باشید.

✅ و حرف آخراینکه : 👈 خانم و آقا؛ دخترم ‌وپسرم . قرار من‌و شما ۱۱ اسفند در پای صندوقهای رای؛ ان شاءالله  

 ۱  اسفند  ۱۴۰۲  #فرهادنیا
کد مطلب : 333601
علی اشرف عبدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲-۱۲-۰۵ ۱۰:۳۰:۴۲
احسن جناب فرهادنیا به کوری چشم دشمنان حتما حضوری پر شور خواهیم داشت تا دل رهبرعزیزمان شاد شود