توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۱
اقدام درست در تغییر تهیه کنندگان برنامه به افق فلسطین
این اقدام برای تغییر جای شکر دارد اما از ابتدا هم چنین توقعی از شبکه افق نمی رفت که خامی کند و گروهی بی تدبیر را برای اجرای برنامه ای با موضوع فلسطین به کار بگیرد.
اقدام درست در تغییر تهیه کنندگان برنامه به افق فلسطین
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ این اقدام برای تغییر جای شکر دارد اما از ابتدا هم چنین توقعی از شبکه افق نمی رفت که خامی کند و گروهی بی تدبیر را برای اجرای برنامه ای با موضوع فلسطین به کار بگیرد.

♦️هم سازمان اوج باید در تفکر و بصیرتِ تصمیم گیران و کارکنانش نظارت و تجدید نظر جدی داشته باشد که بیش از این متضاد با اهداف اولیه اش حرکت نکند و هم مسئولین شبکه افق باید دقیق تر و هوشیارانه تر به همکاری با گروهها بپردازد.

❌ تریبون دادن به افرادی که نامشروع بودنِ حضورشان در نظام برای انقلابیها مسجل است واگذار کردن زمین در فضای جنگ شناختی به دشمنان است.

❌ به اندازه کافی تسلط دشمنان جمهوری اسلامی در فضای رسانه، دنیا را احاطه نموده، اینکه سیمای خودمان نیز آب در آسیاب آنها بریزد، حقیقتا شلیک به نفع توپخانه ی ناخودیهاست.

🔴 باید متذکر شویم که این برنامه دو ضربه اساسی در هنگامه ی جنگ شناختی وارد کرد که گرچه حالا قرار است تغییر رویه بدهد اما متاسفانه تاثیرات منفی که تا کنون گذاشته غیر قابل اغماض است:
🔺یکی اینکه بدون داشتن پادزهر، سم را وارد در فضای مخاطبینش و جامعه کرد و مغرضان را با خود موافق و همراه نمود.

🔺دوم اینکه با خامیِ بعضی از مدعوینِ دیگر برنامه موجب تقویت جبهه معاند گردید.

❌ باید دقت کنیم در بحبوحه ی فشارهای وارده از ثمراتِ جنگ شناختی، همیشه جبران آنچه با غفلت ما رخ داده ممکن نیست.

✍ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 331451