۱
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۳
آیا ما استحاله شده ایم و مسئولینمان مسخ گردیده!
ما درباره تاریخ ۲۵ شهریور و رجزخوانیهای بی پشتوانه ی متوهمانِ براندازی هیچ نگرانی نداریم. منشاء و ریشه ی درد و غصه ما را در قربانگاهِ شبکه نمایش خانگی، سینمای منجمد شده از ولنگاری و اباحه گری و روبیکای غرق شده در لجنزار بی عفتی بیابید.
آیا ما استحاله شده ایم و مسئولینمان مسخ گردیده!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز؛ ما درباره تاریخ ۲۵ شهریور و رجزخوانیهای بی پشتوانه ی متوهمانِ براندازی هیچ نگرانی نداریم.

❌ منشاء و ریشه ی درد و غصه ما را در قربانگاهِ شبکه نمایش خانگی، سینمای منجمد شده از ولنگاری و اباحه گری و روبیکای غرق شده در لجنزار بی عفتی بیابید.

❌ رنجِ ما را در حجاب استایل های بنیان برافکن جستجو کنید که می خواهند تبرج را نهادینه نموده و ما را به فرموده قرآن کریم به جاهلیت اولیه، عودت دهند.

❌ مصیبت ما را در رواج مانکن های زنده در ویترینِ بوتیک ها و در جولانِ عروسکهای بزک شده در معبرها و رقص ها و پایکوبیهای دسته جمعیِ شبانه در پارکها و خیابانها دریابید.

❌ ما استحاله شده ایم و مسئولینمان مسخ گردیده اند!
که اگر جز این بود پیام انقلاب و دستاوردهایش را به ثمن بخس به این متجاوزانِ به فرهنگ و باورها و ارزشهایمان نمی بخشیدیم.

❌ 📢 باید هشیار شویم قبل از آنکه چنان تخدیرمان کنند که خواب و بیداری مان را غفلت فراگیرد.

🔴 وقتی در ادامه شورش زن، زندگی، آزادی؛ فرایند کشف حجاب در سطح اجتماع آغاز شد و مؤمنینِ غیرتمند خواستار رسیدگی و برخورد با این حرام شرعی و سیاسی شدند، برخی مسئولین با نگاهی عاقل اندر سفیه، شعار می دادند که باید کار فرهنگی صورت بگیرد و برخورد قانونی بیفایده است.

❌ برخی هم اولویت رسیدگی به مشکلات اقتصادی را بهانه ای مضاعف برای غفلت قرار می دادند.

♦️حال ما این حق را برای خود مسلم می دانیم که از مسئولین فرهنگی تقاضا نماییم یک اینفوگرافی از تصمیمات و اجرائیات راهبردی و مؤثرشان در این عرصه به مردم ارائه بدهند؛
بلکه به این باور برسیم که فجایعی که در فضای سینما و تئاتر و شبکه خانگی در جهت استحاله فرهنگی شاهدش هستیم، حاصل خواب آشفته ماست و در واقعیت تمامی امورِ جاریه بر وفق فرهنگسازی دینی و ملی از سوی مسئولینِ مدعی، در چرخش و گردش است.

✍️ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 329067
ابوالفضل چمروشیان نژاد
United States
۱۴۰۲-۰۶-۲۲ ۲۱:۱۱:۰۳
اشکال ما شیعیان این است که دم از تشیع علوی می زنیم ولی به شیوه شیعه مختاری عمل می کنیم .