توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۱۴
عملیاتی که در نوع خود بی نظیر بود
در اهمیت این واقعه همین بس که سردار شهید، قاسم سلیمانی، عملیات شهریور ۹۲ را مهم‌تر از عملیات مرصاد بیان نموده و آن را تحقق وعده‌‌ی خداوند می‌دانستند.
عملیاتی که در نوع خود بی نظیر بود
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ در سالروز تولد شهید صیاد شیرازی و با گرامیداشت یاد و نام همسر محترمه ایشان که اخیرا به رحمت الهی پیوستند، متن زیر تقدیم می‌گردد:

🔴ویدئوی جدیدی ،حاوی تصاویری کمیاب منتشر شده است که از لحظات حمله به اردوگاه اشرفِ منافقین توسط نیروهای ویژه سپاه است که با لباس مبدل و در پوشش نیروهای آمریکایی، به تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۲، صورت گرفت و به هلاکت ۵۲ نفر و مفقودیِ ۷نفر از عوامل این اردوگاه منجر گردید و البته از نقاط عطف این عملیات، کشته شدن زنی بود به نام زهره قائمی.

🔺علی صیاد شیرازی به دست عوامل سازمان مجاهدین خلق در ۲۱ فروردین ۱۳۷۸ به شهادت رسید، در حالیکه مسئول برنامه ریزی و هدایتِ عملیات ترور ایشان یک زن از مسئولین ارشد عملیات های برون مرزیِ منافقین بود که جایگاه مسئول اطلاعات سازمان را نیز برعهده داشت.

🔺گرچه سازمان منافقین تمایل نداشت جایگاه واقعی زهره قائمی،آشکار شود اما به گواه یکی از اعضای جداشده از سازمان که آشپز مخصوص مسعود رجوی بودو در میانه‌ی سالهای ۶۵ تا عملیات مرصاد، محافظت فیزیکیِ قائمی را بر عهده داشت،او از چنان نفوذ و اعتباری در استخبارات عراق برخوردار بود که در تمام قرارگاههای اطلاعاتی عراق،بدون بازرسی وارد می‌شد که چنین امری، مسئله‌ای نادر به حساب می‌آمد و از جایگاه ممتاز وی در دستگاه اطلاعاتیِ حزب بعث حکایت می‌کرد.

🔺در اهمیت این واقعه همین بس که سردار شهید، قاسم سلیمانی، عملیات شهریور ۹۲ را مهم‌تر از عملیات مرصاد بیان نموده و آن را تحقق وعده‌‌ی خداوند می‌دانستند.

🌹شادی روح مطهر شهید صیاد و همسرشان فاتحه و صلواتی قرائت فرمایید.

✍️ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 336618