توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳
براندازی پشتِ بامی!
یک مشت آدمهای بی بصیرت و جوگیر شده و بعضا ضد انقلاب طی چند وقت گذشته به روی پشت بامها رفته و با شعار های بسیار سخیف و حتی ناموسی به بچه های انقلاب می خواهند براندازی کنند!؟
براندازی پشتِ بامی!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز یک مشت آدمهای بی بصیرت و جوگیر شده و بعضا ضد انقلاب طی چند وقت گذشته به روی پشت بامها رفته و با شعار های بسیار سخیف و حتی ناموسی به بچه های انقلاب می خواهند براندازی کنند که اینها به دودسته تقسیم می شوند.

۱- اراذل واوباش بی هویت که درکف خیابان باحافظان امنیت درگیر می شوند.

۲- سوسول ها و بی بوته ها که لحظاتی را در شبها برروی پشت بامها شعار می دهند و آنقدر توهم زده اند که در کوچه و بازار نوید برچیده شدن جمهوری اسلامی را در آینده نزدیک می دهند.

🔹کسی نیست به این فریب خوردگان بی ادب بگوید که بیچاره های مفلوک؛ از روی پشت بام که نمی شود یک حکومت قوی و مقتدر که قدرتهای جهان را با همه امکاناتشان زمینگیر کرده با چند شعار پشت بامی سرنگون کرد. اگر امیدتان به این چندتا اراذل واوباش خیابان است؛ اینها که به محض دستگیری؛ خود را خیس کرده و با غلط کردن در بازاداشتگاه ها به گریه و جزع و فزع می افتند. 

🔸 یک نکته قابل توجه؛ در بعضی از بالکنها دیده می شود که یکی دوتا دختر و پسر بچه ۱۰ و۱۲ ساله شعار مرگ‌ بر دیکتاتور و امثالهم سر می دهند.

سئوال اینجاست ⁉️

یک بچه ۱۰ و۱۲ساله دانش آموزاز سیاست چه می داند که اینگونه در منظر پدر ومادر می آید و شعار تند وزشت می دهد.

🔸پدر و مادرها باید این درک را داشته باشند که این بچه ها را وارد این معرکه نکنند که در  آینده برای خود مشکل درست می شود و بعدا به تباهی کشیده خواهند شد و نابود می گردند.

🔸نکته مهم 👈 اگر دیدید که نظام پوسیده شاهنشاهی سرنگون شد:

اولا: افراد انقلابی طبق فتوای مرجع تقلید در میدان بوده و تا پای جان ایستاده بودند.
ثانیا: در تمام صحنه های سیاسی و فرهنگی و تظاهرات مردمی شرکت آگاهانه و عالمانه داشته اند و هدف مشخص و رهبر نهضت امام بود نه رسانه ها و دشمنان خارجی.
ثالثا: شعار شبانه آنها در کنار اعتراضات عملی؛ نام مقدس الله اکبر بود نه توهین و شعارهای رکیک به مقدسات و افراد خدوم.

🔸پس: با شعارهای پشت بامی نمی شود یک نظام مردمی و ولایی را سرنگون کرد. این نظام با شعار قرآنی و با اهداء ۲۳۰ هزار شهید ماندگار شده است و قطعا آمریکا و دشمنان انقلاب هیچ غلطی نمی توانند بکنند و این بساط هم جمع می شود.

۲۹ آبان ۱۴۰۱  فرهادنیا
کد مطلب : 317025