توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶
برو به غرب، همان بهشت برینت و خودت را عرضه کن خانم پسیانی!
داستان سلبریتی های دوزاری، این روزها داستان وطن فروشان و تن فروشانی است که معلوم نیست قرار است تا کجا ادامه پیدا کند!؟
برو به غرب، همان بهشت برینت و خودت را عرضه کن خانم پسیانی!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز داستان سلبریتی های دوزاری، این روزها داستان وطن فروشان و تن فروشانی است که معلوم نیست قرار است تا کجا ادامه پیدا کند!؟

به گزارش خبرنگار ما حوادث تلخ اخیر که به شهادت جمعی از هموطنان و مدافعین امنیت انجامید اما یک روی دیگر هم داشت و آن هم پرده از چهره کثیف سلبریتی هایی که آزادی را نه در عزت بلکه در ذلت و فاحشه گری جستجو می نمایند بود.

نمونه یکی از این افراد، ستاره پسیانی است که ایران اسلامی را جهنمی فرض کرده که آزادی زن در آنجا همچون غرب وحشی وجود ندارد و البته باید گفت که حتما این جماعت بی هویت، لیاقت سرزمین آباد و آزاد ایران که به برکت خون شهدا به دست آمده است را ندارد.

اما قصه ناگوار این خائنین آنجایی است که حتی بین کودکان قربانی خشونت هم فرق قائل می شوند! و خون کودکان مظلوم و شهید حرم شاهچراغ که به دستان داعشیان حرامی به زمین ریخته شده است با خون کیان پیرفلکی که به دست داعش در ایذه به خاک نشسته است نیز برای این جماع احمق فرق می کند!؟

اما چرا: چون در اینجا قرار است با خون این کودک بازی شود و آرمانهای نظام زیر سئوال برود پس این سلبریتی های حرام لقمه خود را در اینجا موظف به حمایت می بینند زیرا باید به ساحت ملکه ملعون و پرنس چارلز بر تخت سلطنت نشسته ادای دین نمایند و الا از مواجب خبری نیست؟!.

به گزارش عصر امروز در آخر یادآور می شویم که وظیفه وزارت ارشاد است که تکلیف خود، مردم و نظام را با این جرثومه های فساد و تباهی مشخص نماید و اگر زین پس به این سلبریتی های دوزاری که در این حوادث نقش داشته اند میدان بدهد باید جوابگوی خون ریخته شده شهدای کشور باشد.
کد مطلب : 316990