توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۶
لیبرالها و اصلاح طلبان کُرونا گرفتند!
حالا که یک دولت مردمی و انقلابی روی کار آمده و فقط ۴۰ روز از عمر آن می گذرد بصورت شبانه روزی ازطریق مصاحبه و روزنامه های خود در حال تشکیک و تخریب آن هستند. مردم یادشان نرفته که اینها در زمان دولت روحانی شریک دزد و رفیق قافله بوده و شمشیر آمریکا را اینها تیز کرده اند. این جماعت مدعی؛ کُرونای نفاق دارند و مردم باید هوشیار باشند.
لیبرالها و اصلاح طلبان کُرونا گرفتند!
Share/Save/Bookmark
سرویس سیاسی عصر امروز؛ به بهانه ۲۸ صفر ؛ رحلت پیامبر اسلام (ص)؛

ما دونوع کُرونا داریم:

۱- بیولوژیک است که با دارو و درمان پزشکان و بصورت تدریجی از بین خواهد رفت مثل سایر بیماریها.

۲-نوع دوم کُرونای نفاق است که در بعضی افراد ماندگار و از بین رفتنی نیست و تا آخر عمر گرفتار آن می باشند و آنقدر خطرناک است که یک سوره از قرآن کریم پیرامون پیدایش و شناخت و ویژگیهای آن نازل گردیده است و فقط تفکر و قلب انسانها را درگیر می کند و هیچگونه داروئی تا کنون برای آن پیدا نشده و علاجش فقط مرگ است.

به استناد تاریخ؛ پیامبر گرامی اسلام(ص) از زمانی که به رسالت رسیدند بویژه دو سال آخر و مخصوصا سه ماه آخر عمر مبارکشان گرفتار چنین افرادی بودند که بعضیها مثل عبداللهِ بنِ اُبَی علنی و شُهره بازار بودند ولی دسته دوم با نام صحابه؛ فامیل، دوست و اطرافیان پیامبر(ص) برای مردم علنی نشده و یا جرات اظهار نداشتند اینها گاهی پیامبر(ص) را نصیحت وگاهی اعتراض می کردند.

گاهی قهر و گاهی خط سیاسی می دادند و گاهی هم فتنه می کردند که بیش از ۷۰ غزوه و جنگ را بر پیامبر(ص) تحمیل کردند که نمونه بارز آن جنگ احزاب بود. اینها بعد از وفات پیامبر(ص) نفاق درونی خود را علنی کرده و آنچه که کینه و دلخوری داشتند برسر امیرالمومنین(ع) و فرزندان پیامبر(ص) که اوج شقاوت آنها عاشورا بود انجام دادند.

تاریخ دوباره تکرار شد و همان تفکر و جریان نفاق بعداز رحلت امام خمینی(ره) به شکل دیگری به جان نظام و مقام معظم رهبری افتادند که از سال۷۶ علنی و در فتنه ۷۸ و۸۸ با تابلوی اصلاح طلبی وبا حمایت آمریکا وغرب نمایان گردید.

ستون خیمه جریان لیبرالی کشور شخص هاشمی بود که بعد از امام(ره) و بصورت تدریجی عیان گردید و تمام احزاب ملی گرا و لیبرالی و تکنوکراتها و زخم خورده ها و محافظه کاران و مطرودین؛ جبهه واحدی را بنام اصلاحات تشکیل دادند که در تمام فتنه ها و مفاسد اقتصادی و سیاسی یک پای اینها در میان است و در سال ۸۸ هم همانند احزاب در مدینه آمده بودند که کار پیامبر (ص) و دین او را یکسره کنند که خداوند باشمشیر علی(ع) آنها را متلاشی کرد. 

یک روز رهبری را ترغیب می کنند که صدام خالدبن ولید شده و برای کمک او نیرو اعزام شود. یک روز می گویند چرا به طالبان حمله نمی کنیم و یکروز فشار می آورند که انتخابات به تعویق بیفتد و یا باطل شود و هر روز یک موضوع نامربوطی را مطالبه می کنند.

و حالا که یک دولت مردمی و انقلابی روی کار آمده و فقط ۴۰ روز از عمر آن می گذرد بصورت شبانه روزی ازطریق مصاحبه و روزنامه های خود در حال تشکیک و تخریب آن هستند. مردم یادشان نرفته که اینها در زمان دولت روحانی شریک دزد و رفیق قافله بوده و شمشیر آمریکا را اینها تیز کرده اند. این جماعت مدعی؛ کُرونای نفاق دارند و مردم باید هوشیار باشند.

۲۸ صفر ------  ۱۳ مهر  ۱۴۰۰  فرهادنیا
کد مطلب : 303084