توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸
غصه رهبری برای مردم
حضرت امام خامنه ای درسال ۱۳۷۹ زمان دولت اول اصلاحات خاتمی در دیدار با نمایندگان مجلس اصلاح طلب ششم که در آن زمان هر کیلو گوشت ۲ هزار تومان بود این مطالب مهم را از روی سوز دل و غصه ایراد فرمودند.
غصه رهبری برای مردم
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز حضرت امام خامنه ای درسال ۱۳۷۹ زمان دولت اول اصلاحات خاتمی در دیدار با نمایندگان مجلس اصلاح طلب ششم که در آن زمان هر کیلو گوشت ۲ هزار تومان بود این مطالب مهم را از روی سوز دل و غصه ایراد فرمودند.

👇بخوانید 👇

 « معیشت که نیست دین هم نیست » ایشان در حالیکه بسیار غصه دار بودند، نسبت به شرمندگی پدر یک خانواده در ناتوانی اش برای تامین امرار معاش زندگی، فرمودند:‌ « کدام نقض کرامت انسانى بالاتر از این که انسانى، رئیس عائله‏‌اى، پدر خانواده‏ اى، در جامعه‏ اى که در آن همه ‏چیز هم هست، نتواند الویات زندگى فرزندان خودش را تأمین کند؟! کدام تحقیر از این بالاتر است؟! »

« یک وقت در جامعه گوشت و میوه نیست، من و شما هم نمى‏ خوریم؛ یک وقت در جامعه امکانات رفاهى نیست، من و شما هم استفاده نمى‏ کنیم؛ یک وقت ایام عید که مى‏ شود، فرزندان من و شما هم لباس نو بر تن نمى‏ کنند. در این حالت کسى احساس سرشکستگى نمى‏ کند – البلیة اذا عمت طابت – اما وقتى همه چیز هست، وقتى کسانى در جامعه با استفاده از فرصتهاى نامشروع توانسته‏ اند براى خودشان آلاف و الوف و زندگی‌هاى تجمّلى فراهم کنند ، وقتى طبقاتى در جامعه هستند که برایشان پول خرج کردن هیچ اهمیتى ندارد، جمع کثیرى از مردم که در بین آنها رزمندگان و عناصر نظامى و کارمندان دولت و معلمان و روستاییان و مردم مناطق محروم و دور و مناطق جنوب هستند، نتوانند نان و پنیر بچه‏ هایشان را فراهم کنند، کدام شکستن شخصیّت و شرف انسانى از این بالاتر است؟! شما مى‏ خواهید جواب چه کسى را بدهید؟ شما مى‏ خواهید دل چه کسى را خوش کنید؟ شما مى‏ خواهید چه کسى از شما راضى باشد؟»

✅ توضیح اینکه: مجلس ششم یکدست سیاسی واصلاح طلب بودند (بجز تعداد قلیل) و بگونه ای تنظیم شده بود که مرحوم هاشمی نفر سی ام بود و همین اقایان خواب عجیبی برای او دیده بودند که او برای حفظ موقعیت خود انصراف داد و وارد این مجلس نشد و کروبی را بعنوان رئیس مجلس انتخاب کردند.

مجلس ششم از خسارتبار ترین مجالس بعد از انقلاب بود. اینها بجای پیگیری دغدغه های رهبری، بدنبال فتنه گری و تحصن و تصویب لوایح دوقولو و حاشیه سازی بوده و اغلب نطق های پیش از دستور آنها مطالبی بود که گویی رادیو بی بی سی انگلیس در حال سخنرانی می باشد و۱۲۲ نماینده اصلاح طلب این مجلس؛ نامه نوشیدن جام زهر را به رهبری ارسال کردند و در سخنرانیهای خود می گفتند که: رهبری را باید پاسخگو کرد و هنوز هم از نظام طلبکار هستند.

 الهی بحق حسین (ع) 👈 قُتِلَ الخَراصُون؛

البته از مجلس انقلابی یازدهم انتظار می رود که این فرمایشات حضرت آقا را یک بازخوانی کرده و در دستور کار خود قرار دهند. مردم منتظرند بسم الله.

۱۸  مرداد  ۱۴۰۱  فرهادنیا
کد مطلب : 313984