توصيه به ديگران
۰
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸
توزیع مرغ 45 هزار تومانی آغاز شد
مرغ منجمد تنظیم‌بازاری با قیمت هر کیلوگرم ۴۵هزار تومان با ارسال رایگان درب منزل توسط فروشگاه‌های اینترنتی منتخب توزیع می‌شود.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز بعد از افزایش قیمت مرغ در بازار، دولت توزیع مرغ منجمد تنظیم‌بازاری را توسط سازمان تعاون روستایی آغاز کرده است به‌طوری که هرکیلوگرم مرغ منجمد تنظیم‌بازاری 45 هزار تومان توزیع می‌شود که 15 هزار تومان کمتر از قیمت مصوب مرغ گرم است.

وزن مرغ های تنظیم بازاری 1.9 کیلوگرم  اعلام شده که بر اساس توافق با سازمان تعاون روستایی با ماشین های یخچال دار درب منزل افراد تحویل داده می شود.

بررسی های خبرنگار تسنیم نشان می دهد که توزیع این محصول در تهران به صورت آزمایشی شروع شده است و برنامه برای توزیع این محصولات در سایر استان ها نیز وجود دارد.

مرغ منجمد تنظیم بازاری در فروشگاه های اینترنتی به روز مارت و بازرگام اکنون در حال توزیع است.

رضایی مدیرعامل سایت بازرگام در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: با تامین مرغ منجمد تنظیم بازاری به قیمت هر کیلوگرم 45 هزار تومان در تهران آغاز شده است و در صورتی که مرغ تنظیم بازاری در اختیار ما قرار گیرد آمادگی لازم برای توزیع این محصول در 24 استان کشور وجود دارد.

وی افزود: بر اساس توافقی که با سازمان تعاون روستایی امضا شده است، محدودیتی برای خرید این مرغ تنظیم بازاری برای مصرف خانوار وجود ندارد.
کد مطلب : 315289