توصيه به ديگران
۰
شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۲
زنگ خطر و اولتیماتوم AFC به استقلال و پرسپولیس
کنفدراسیون فوتبال آسیا بار دیگر به ایران هشدار داده که تا ۱۱ فروردین باید مدارک نمایندگان فوتبال کشورمان برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا کامل باشد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، یکی از مشکلاتی که باعث حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا شد بحث مالکیت مشترک بود.

البته این باشگاه کلی طلبکار داخلی و خارجی هم داشت اما به هر حال مسئله مالکیت مشترک پرسپولیس و استقلال که تاکنون حل نشده اصلی ترین موضوع برای حذف استقلال بود.

مسئولان ورزش حتماً می‌دانند که نباید این موضوع را به روزهای آخر واگذار کنند.

دو سال قبل پرسپولیس و استقلال هر دو از آسیا حذف شدند و فصل گذشته هم استقلال برای دومین دوره پیاپی نتوانست مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد.

به همین دلیل پیشنهاد می‌شود مسئولان ورزش و البته مدیریت دو باشگاه از همین روزهای ابتدایی اسفند ماه به فکر باشند و همه کارها را به روزهای آخر واگذار نکنند.

حذف تیم‌های پرطرفدار از لیگ قهرمانان آسیا آثار و تبعات منفی زیادی دارد و هواداران تیم‌های پرسپولیس و استقلال نمی‌توانند این قضیه را هضم کنند که تیمشان به خاطر مشکلات اداری و یا بدهی‌های مالی حتی نتواند جواز حضور در مسابقات را کسب کند.

امیدواریم امسال مسئولان ورزش کشور و البته مدیران دو باشگاه درس‌های لازم را از اتفاقات تلخ سال‌های گذشته گرفته و از همین امروز به فکر حل مشکلات باقیمانده برای حضور نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا باشند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 333676