توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۰
قرص⁉️
حکایت بعضی احزاب سیاسی و خواص داخل کشور می باشد که بجای تاثیر گذاری در بهبود سیاسی و حل مشکلات مردم فقط اختلال ایجاد کرده و به اندازه یک قرص سردرد هم خاصیت ندارند.
قرص⁉️
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ معمولا تجربه شده که با خوردن یک قرص سردرد و یا دردهای دیگر انسان در ظرف چند ساعت مرتفع می گردد.
اما بعضی افراد جامعه به اندازه یک قرص هم خاصیت و اثر نداشته و چه بسا اختلال هم ایجاد می نمایند.

🔺خیلی از احزاب سیاسی از جمله خواص بی بصیرت و عافیت طلب نیز ضمن اینکه نمی توانند درمان سیاسی و اقتصادی جامعه باشند بلکه مخرب و اختلال کننده هم می باشند که در موقعیت فعلی از دیدگاه افکار عمومی مطرود و منفور به نظر می آیند به دلیل اینکه وقتی به تعارض منافع می رسند تمام اهداف و منشور انقلاب و منافع مردم را فراموش کرده و به جمع آوری غنائم پرداخته و اغلب بصورت نظام و مردم  هم چنگ می اندازند‌.
در حالیکه رهبر معظم انقلاب فرمودند: (خواص؛ عناصر شتاب دهنده جامعه هستند، خواص؛ با فکر و اندیشه و شناخت و تشخیص عمل می کنند و تابع جو نیستند)

🔺شهید مظلوم دکتر بهشتی در کلاس درسی فرموده بودند: (که جمادات هم شعور دارند و شعور سنگ شکستن است).
و بعبارتی اشجار هم دارای شعور و خاصیت هستند.

🌹یک مثال ساده 👇
بارها در بین مردم دیده شده که بعضی افراد به چند بیماری همزمان مبتلا هستند که شبانه روز برای ادامه حیات خود می بایست از۱۵ تا ۲۰ قرص دیابت، چربی؛ اعصاب؛ درد مفاصل؛ پوکی استخوان؛ قلب؛ کبد؛ اورولوژی و امثالهم را حتی همزمان مصرف نمایند.

🔺هر قرصی مصرف می شود دقیقا در همان موضع مریضی خودش عمل می نماید و در مواقعی که مصرف دو قرص همزمان باهم تضاد داشته و باعث اختلال گوارش شود پزشکان با فاصله خوردن آنها را تجویز می نمایند و هیچگونه مشکلی هم پیش نمی آید.

🔺 حالا حکایت بعضی احزاب سیاسی و خواص داخل کشور می باشد که بجای  تاثیر گذاری در بهبود سیاسی و حل مشکلات مردم فقط اختلال ایجاد کرده و به اندازه یک قرص سردرد هم خاصیت ندارند.

🔺 و حرف آخراینکه 👈 چه خوبست هرکسی که دارای اندیشه و درک سیاسی می باشد بجای اختلال در روح و روان و زندگی جامعه حداقل یک درد از مردم را تسکین بخشد. ان شاءالله

۱۶  بهمن  ۱۴۰۲  #فرهادنیا
کد مطلب : 333243