توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۳۴
مارپیچ سکوت!
ما اکنون شاهدیم که تمام این تقلاها به این سو می‌رود که مؤمنین غیرتمند را در کنج اقلیت قرار داده به قاعده‌ی مارپیچ سکوت، آنچنان گرفتار نمایند که دستشان برای هر نوع مطالبه و واکنشِ مخالفت آمیزی بسته شود.
مارپیچ سکوت!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ می‌خواهند ما را به مارپیچ سکوت گرفتار نمایند تا ابتذال شر محقق شود.
عامدانه یا جاهلانه.......♦️در گذری به رسانه ها، با مطلبی در کانال نور نیوز مواجه شدم که در صدد تلطیف فاجعه‌های شرعی و اخلاقی که در استادیوم فوتبال، پیاپی اتفاق افتاده برآمده بود که مبادا این فضاحتها موجب توقف ورود بانوان به ورزشگاهِ فوتبالِ مردان شود.

❌ همانطور که خانم خزعلی در واکنش به اتفاقات بازی قبل و آمدن آن دختر مکشفه به وسط زمین و در آغوش گرفتن دروازه بان، نگران پاک کردن صورت مسئله شده بودند.

❌ وزیر ورزش نیز از کرامت بانوان و تنبیه خاطیان سخن گفتند، حال آنکه، خبط و خطای مؤنث های حاضر در ورزشگاه، کمتر از آقایان نبود، اما این نهایت واکنش ایشان به عنوان یک مقام مسئول به فضاحتی بود که رخ داد.

❌ و ما اکنون شاهدیم که تمام این تقلاها به این سو می‌رود که مؤمنین غیرتمند را در کنج اقلیت قرار داده به قاعده‌ی مارپیچ سکوت، آنچنان گرفتار نمایند که دستشان برای هر نوع مطالبه و واکنشِ مخالفت آمیزی بسته شود.

⁉️حال، نتیجه‌ی همه‌ی این تقلاها چه خواهد شد؟
ابتذال شر و پیش پا افتاده شدن زشتیها و اباحه گری

❌ و این روال، تا جایی پیش خواهد رفت که اگر گفتیم لایحه عفاف و حجاب، در موضع شرع، اقناع کننده نیست، یا اینکه پزشکان شارب خمر باید مجازات شوند یا اینکه طرح نور باید حمایت و اجرا شود یا اینکه زنان نباید به ورزشگاه بروند و....، در جامعه و رسانه طوری به ما نگاه کنند که گویا خوارج از بطن تاریخ سر برآورده‌اند یا افراطی گری طالبانی و قساوت داعشی در ما حلول نموده است.

🔴 و اما، آنجا که شریعت الهی، حد و مرزها را مشخص می‌کند رهایی از مارپیچ سکوت یک فرمول واضح دارد:
لا یخافون لومة لائم

✍️ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 335539
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی