۱
توصيه به ديگران
۱
سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵
ایران ماجراجویی‌های جمهوری آذربایجان را تحمل نخواهد کرد
نماینده همدان در مجلس گفت: دولت آذربایجان باید مراقب موضع‌گیری‌های کودکانه برخی اعضای کابینه و نمایندگان مجلسش باشد تا مشکلی ایجاد نشود چرا که ایران کشوری نیست که ماجراجویی‌های کشوری مانند آذربایجان را تحمل کنند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به زیاده‌گویی‌های رئیس جمهور آذربایجان و ماجراجوهای دولتمردان باکو اظهار داشت:‌ آذربایجان و کردستان عراق سال‌ها است که به پایگاه رژیم صهیونیستی تبدیل شده است

وی ادامه داد: متأسفانه اخیراً  چند تن از نمایندگان مجلس آذربایجان دهان‌شان را باز کرده و حرف‌های بی‌ربطی علیه جمهوری اسلامی زده‌اند که متأثر از تحریک صهیونیست‌ها است و دولتمردان آذربایجان توجهی به عواقب اینگونه اظهارنظرات نکرده‌اندئ.

فلاحی تأکید کرد: دولت آذربایجان باید مراقب موضع‌گیری‌های کودکانه برخی اعضای کابینه و نمایندگان مجلسش باشد تا مشکلی ایجاد نشود. چرا که ایران کشوری نیست که ماجراجویی‌های کشوری مانند آذربایجان را تحمل کنند و هیچگاه آنها برای ما تهدید نبوده و نیستند ولی حرف‌های بی‌ربط را هم تحمل نخواهیم کرد.

نماینده همدان در مجلس گفت: بنای جمهوری اسلامی روابط حسنه با همسایگان است ولی اگر دولت‌هایی ماجراجویی کنند به شدت با آن برخورد خواهیم کرد و اگر کسی هم اقدام غیر عقلانی در برابر جمهوری اسلامی انجام دهد پاسخ جمهوری اسلامی بسیار قاطع خواهد بود پس بهتر از آنها بدانند که بالاتر از آمریکا نیستند چرا که ما آنها را هم در هم کوبیده‌‌ایم.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 302751
۱۴۰۰-۰۷-۰۶ ۱۶:۰۵:۳۷
اگر بمب اتم داشتیم این جور تحقیر نمی شدیم
بمب اتم برای زدن نیست برای قدرت نمایی علیه دشمنان نامرد است .
خطر تجزیه ایران را جدی بگیرید
همه پان قومیتها مشغول کارند ولی پان ترکها بیشتر در تلاش برای تجزیه ایران عزیزمان هستند.
ایکاش من بمیرم و.نباشم تا تکه پاره شدن کشورم را نبینم از سایت محترم عصر امروز درخواست دارم علیه گروههای پان قومیتی و علی الخصوص پان ترکها وارد عمل شود و مقاله چاپ کند
همه مسئولند که وطنمان تجزیه نشود .