توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱
امسال محرم چهار ماهه شد!
از ۲۵ شهریور گذشته همانند دهه اول محرم صدای نوحه و عزاداری مردم بگوش می رسد. چه بسا در این چهارماهه گذشته هنوز پیراهن مشکی برتن بسیاری از ملت ایران می باشد. نکته حائز اهمیت اینست که شقی ترین افراد در این مدت همانند لشگر عمرسعد در کربلا؛ صحنه گردان اغتشاشات بوده و به معنایی واقعی بعضی از شهداء با قتل صبر به شهادت رسیده اند.
امسال محرم چهار ماهه شد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دشمنان خارجی به سرکردگی آمریکا سعی داشتند که اربعین امسال را محدود و یا به هر طریق ممکن زائران کربلا را از سراسر دنیا به عراق کاهش دهند و بر همین اساس بابهره گیری از افراد بی بصیرت و بعضا معاندین عراقی این پروژه را کلید زدند که متاسفانه افرادی مثل مقتدی صدر از یکماه قبل از اربعین در دام دشمن افتاده و با بازیهای سیاسی موقعیت عراق را بهم ریخته که با تدبیر علمای با بصیرت و سیاسیون آگاه عراقی و همراهی مسئولین ایرانی این توطئه خنثی و به گونه ای هدایت گردید که جمعیت زائران امسال نسبت به سالهای گذشته رکورد دار و باعث شگفتی و زبانزد بین المللی گردید.

🔺همه نظریه پردازان آمریکائی و غربی اذعان دارند که رهبری محور مقاومت در منطقه فقط با قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی امکان پذیر می باشد و لذا یکی از دهها دلیل اغتشاشات اخیر را می توان کمرنگ جلوه دادن و یا ازبین بردن اثرات معنوی و سیاسی اربعین در سطح بین المللی توسط دشمن قلمداد نمود.

🔺ملت عزیز و مظلوم ایران طی دوماه گذشته هر روز آن عاشور و هر شهر آن نمونه ای از کربلا را تجربه کرده است.

🔺از ۲۵ شهریور گذشته همانند دهه اول محرم صدای نوحه و عزاداری مردم بگوش می رسد. چه بسا در این چهارماهه گذشته هنوز پیراهن مشکی برتن بسیاری از ملت ایران می باشد. نکته حائز اهمیت اینست که شقی ترین افراد در این مدت همانند لشگر عمرسعد در کربلا؛ صحنه گردان اغتشاشات بوده و به معنایی واقعی بعضی از شهداء با قتل صبر به شهادت رسیده اند.

🔺جمله ما ملت امام حسینیم؛ ما ملت منتظران ظهور هستیم، ما امت رسول الله هستیم و ما تا پای جان خود برای دین خدا و اسلام عزیز ایستاده ایم شعار و باور قلبی ملت ایران است و اگر ۸ سال هم همانند دفاع مقدس طول بکشد باز ایستاده ایم.

🏴 محرم امسال ملت ایران متصل به کربلای امام حسین(ع) شد و چهارماه است که عزادار می باشند.

۱  آذر  ۱۴۰۱  فرهادنیا
کد مطلب : 317061