توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۴۹
آقای قالیباف جاده لغزنده است ⁉️
آنجائیکه مسائل سیاسی و اجتماعی مطرح شده و امام المسلمین پرچمدار آن می باشند و از مسئولین هم می خواهند که ورود کرده و موضع شفاف و مشخص بگیرند هیچگونه توجیه و غیبت و سکوت از هیچ فردی پذیرفته نیست از جمله رئیس مجلس.
آقای قالیباف جاده لغزنده است ⁉️
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ حالا که انتخابات تمام شده باصراحت می توان اظهار نظر نمود.

🔺شما طی سالهای گذشته بویژه ریاست قوه مقننه در مواقع حساس سیاسی که باید موضع گیری کنید سکوت کرده و غایب بوده اید.

🔹از اینکه در مورد کسانیکه در حریم خصوصی و خانوادگی شما وارد شده و نسبتهائی می دهند موضع نگرفته و وارد حواشی نمی شوید خیلی خوبست و بعبارتی از حق خود می گذرید.

🔺اما آنجائیکه مسائل سیاسی و اجتماعی مطرح شده و امام المسلمین پرچمدار آن می باشند و از مسئولین هم می خواهند که ورود کرده و موضع شفاف و مشخص بگیرند هیچگونه توجیه و غیبت و سکوت از هیچ فردی پذیرفته نیست از جمله رئیس مجلس.

🔹 مثلا در خصوص طرح حجاب و عفاف در اردیبهشت سال ۱۴۰۲ حرفهای دوپهلو و بی مبنائی زده اید و الان هم هیچگونه حمایتی از طرح نور و سردار رادان از شما دیده و شنیده نمی شود.

🔺عنایت داشته باشید الان دیگر رای آورده و با ورود به مجلس دوازدهم نگرانی وجود ندارد.

🔹اما اگر بفکر ریاست مجلس و فقط خود را در این جایگاه می بینید این دیگر حق سایر نمایندگان است و آنها باید بپذیرید و مردم به وظیفه خود عمل کرده و دخالتی ندارند.

🔺اما یادتان نرود که آقای حداد عادل در مجلس هفتم رئیس بودند و در مجلس هشتم پائین نشستند. در حالیکه چندین دوره سابقه نمایندگی هم داشتند ولی هیچگونه واکنشی نشان نداده و امانت (رای) مردم را تا پایان دوره حفظ نمودند.

🔹مطلب دیگر اینکه تعدادی از نمایندگان مجلس از عملکرد فردی شما و آقای ذوالنور هم بعنوان نایب رئیس مجلس از تصمیمات و نوع اداره و بعضی خصوصیات جنابعالی بشدت ناراحت و انتقاد دارند و در مجموع صدای خوبی در خصوص مدیریت شما بگوش نمی رسد.

🔺از سوئی میزان رای شما در این دوره بیانگر کاهش سرمایه اجتماعیتان می باشد.

🔹واقعیتهای جامعه بیانگر این مطلب است که اگر در نهادهای اجرائی موفق بوده اید اما در مواضع سیاسی و حضور بموقع در زمانهای حساس غایب بوده و نمره قبولی بدست نیاورده اید و این شبهه و ابهامات کماکان در اذهان عمومی وجود دارد.

✅ یک نکته بسیار مهم 👇

پیش بینی می شود باتوجه به فضای سیاسی بعد از انتخابات؛ اگر آقای قالیباف اطمینان از ریاست مجلس دوازدهم را پیدا نکنند احتمالا قبل از آغاز بکار مجلس جدید از فرمول هاشمی استفاده کنند.

بدینصورت که :
مرحوم هاشمی وقتی دید نفرسی ام در انتخابات مجلس ششم شده و اصلاح طلبان هم نقشه حذف او را از ریاست مجلس دارند برای حفظ موقعیت سیاسی خود فوراً استعفاء داده و بدون اهمیت به رای مردم ؛ خود را کنار کشیدند. و اگر آقای قالیباف هم دچار چنین خطائی بشوند قطعا برای همیشه کارت قرمز دریافت خواهند کرد و بدانند که جاده لغزنده است.   

۱۸  اردیبهشت  ۱۴۰۳  #فرهادنیا
کد مطلب : 335566
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی