توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۵۳
چرا روزنامه جوان سنگ اباحه گری را به سینه می زند؟!
فقط و فقط خداوند را به خون شهدای عزیزمان قسم می‌دهیم عاملین و مدافعین این اباحه گری را رسوا نموده، به سزای عملشان برساند، گرچه ما هیچ گاه از مطالبه‌ی حق و برپایی شریعت دست برنمی‌داریم و مگر غیر از این است که به همین جهت انقلاب کرده ایم؟
چرا روزنامه جوان سنگ اباحه گری را به سینه می زند؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ متن زیر را با عنوان "افشاگری روزنامه جوان از پشت‌پرده حمله هوادار سپاهان به یک زن؛ کار جریان مخالف حضور زنان در ورزشگاه‌ است" بخوانید تا بدانید چه وقیحانه دست و پا می‌زنند که مبادا با بسته شدن دربهای استادیوم به روی زنان، قافیه را ببازند.

❌  طنز زننده‌ و دروغ بزرگ متن این است که فضاحت اخیر را تنها مورد ناهنجاری و بی اخلاقی در ورزشگاه، عنوان نموده است؛
و مگر می‌شود اینهمه برای دفاع از یک امر خلاف شرع و اخلاق، پافشاری کرد؟

❌ حالا هم که نوبرانه‌ی کمیته انضباطی این بوده که مردان را برای دیدن بازی بعدی محروم نموده و قرار شده تنها زنان به تماشا بروند، از بس که این جماعتِ مؤنث، مؤدب و با وقار و مأخوذ به حیا بودند و مورد ظلم واقع شدند.

🔴 فقط و فقط خداوند را به خون شهدای عزیزمان قسم می‌دهیم عاملین و مدافعین این اباحه گری را رسوا نموده، به سزای عملشان برساند، گرچه ما هیچ گاه از مطالبه‌ی حق و برپایی شریعت دست برنمی‌داریم و مگر غیر از این است که به همین جهت انقلاب کرده ایم؟

🌑 و اما متن روزنامه جوان:

🔺افشاگری روزنامه جوان از پشت‌پرده حمله هوادار سپاهان به یک زن؛ کار جریان مخالف حضور زنان در ورزشگاه‌ است

🔸روزنامه جوان نوشت: جریانی که به نظر می‌رسد با هدف منفی جلوه دادن حضور بانوان در ورزشگاه از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی داشته است. جریانی که اتفاقات چهارشنبه شب گذشته برگ برنده‌ای برای آن شد.

🔸اتفاقی که نباید رخ می‌داد، افتاد؛ اینکه مرد و زن در ورزشگاه به‌هم بتازند و با ادبیاتی زننده یکدیگر را مخاطب قرار دهند، چیزی بود که توقعش را نداشتیم، اما رخ داد، ولی می‌توان از همین چالش جدی یک فرصت ساخت. امروز خیلی راحت می‌توان جلوی ورود بانوان به ورزشگاه را گرفت، اما یادتان باشد اگر این اتفاق بد بیفتد، یعنی بلندگو برداشته‌ایم و به تمام جهان اعلام کرده‌ایم که با تمام ادعاهایمان در خصوص فرهنگ و تمدن تاریخی‌مان، نه فرهنگ داریم، نه اخلاق، چون حتی نمی‌توانیم یک جمعیت اندک را مدیرت کنیم.

✍️ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 335567
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی