۱
توصيه به ديگران
۱
جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۲
مصاف میان حق و باطل
مصاف میان حق و باطل، تاریخی به در ازای عمر بشریت دارد اما در کربلا به اوج و نهایت رسیده است.
مصاف میان حق و باطل
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ مصاف میان حق و باطل، تاریخی به در ازای عمر بشریت دارد اما در کربلا به اوج و نهایت رسیده است.

♦️ما از حماسه عاشورا آموخته ایم که این رزمگاه، تنها یک پیروزِ جاویدان دارد و آن هم جبهه حق است؛
حتی اگر علی اصغرها بر دست پدر یتلظی کنند و علی اکبرها اربا اربا شوند.

♦️و این سابقه ی نورانی است که ما را مجاب می نماید که سرنگونیِ اسرائیل نزدیک است.

🔴 آری، امروز جهان دریافته است که سرنوشت اسرائیل را تلاش او برای از پای درآوردنِ مردم #غزه رقم نمی زند؛
بلکه رژیم غاصب صهیونیستی و حامیانش با اراده ی محور مقاومت و اشاره انگشتِ سرانِ #حزب_الله، تعداد روزهای پایانی عمر خویش را محاسبه می کند.

♦️و به هر حال، این استیصالی که اسرائیل را به افزایش وحشیگری و بمباران هواییِ مردم بی گناه و کودکان معصوم واداشته، نهایتا به پایان یافتنِ صبر استراتژیکِ محور مقاومت و رسوایی بیشتر صهیونیستها منجر خواهد شد.

✍ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 331219
ابوالفضل چمروشیان نژاد
Germany
۱۴۰۲-۰۸-۱۴ ۰۰:۰۳:۴۹
امروز مصاف و نبرد فلسطین و اسراییل مصاف و جنگ دو ملت نیست بلکه مصاف و نزاع دو تمدن است ، و هر کدام پیروز شود به معنای پیروزی آن تمدن است برای مثال : همانطور که سقوط قسطنطنیه به منزله آغاز تمدن غرب مدرن محسوب می شود . امروز اگر اسراییل و غرب پیروز شود ، به معنای تداوم تمدن غرب مدرن است و اگر فلسطین و ایران و جبهه مقاومت پیروز شود به معنای آغاز تمدن مدرن اسلام و ایران می باشد . پس باید به جنگ و مصاف فلسطین و اسراییل به عنوان جنگی محدود و بین دو کشور ننگریست بلکه به عنوان جنگ تمدنی که میان دو تمدن که هر کدام مظهر اسمی از اسمای حق هستند ، نگریست . به امید پیروزی مردم فلسطین و ایران و جبهه مقاومت .