توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱
حرف مفت ممنوع اصلاح طلبان خائن
نیروی انتظامی ضمن برقراری نظم و امنیت، موظف به جلو گیری از هرگونه هنجار شکنی در هر زمان و مکان هم می باشد.
حرف مفت ممنوع اصلاح طلبان خائن
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز نیروی انتظامی ضمن برقراری نظم و امنیت، موظف به جلو گیری از هرگونه هنجار شکنی در هر زمان و مکان هم می باشد.

ظاهراً اصلاح طلبان خائن همیشه مترصد زمان هستند که از اتفاقات بوجود آمده برای خود کلاه و نمدی درست کنند.

این جماعت نفوذی و مفلوک در انتخابات اسفند ۹۸ مجلس یازدهم و انتخابات ریاست جمهوری خرداد ۱۴۰۰ توسط ملت آگاه ایران تشییع جنازه شده و به دیارباقی شتافتند‌ و بعلت خیانتها و خساراتی که به کشور و زندگی مردم وارد ساخته بودند حتی مردم برای آنها هم مجلس ختم نگرفتند بعبارتی مجلس ترحیم سوم و هفتم و چهلم و سال آنها هم بصورت یکجا در مراسم تشییع خلاصه و هزینه های آنهم صرف امور خیریه مثل نجات دادن دوست شفیقشان محمدعلی نجفی قاتل، شهردار سابق تهران برای رهائی از اعدام گردید . علی برکت الله .

اصلاح طلبان ساختار و کارکردی مثل مگس دارند و فقط روی زخمها می نشینند.

مثلا  👇👇👇👇
در فتنه ۸۸ ندا آقا سلطان را پیراهن عثمان می کنند و یا چندین کشته فرضی را به جامعه القاء و ایجاد التهاب می نمایند.

در فتنه ۹۶ و فتنه بنرین ۹۸ و سایر فتنه ها طراح و نقش اصلی را ایفا می نمایند.

گاهی هم کنسرت و ورود بانوان به ورزشگاه و حجاب را سیاسی کرده و گاهی هم متروپل آبادان را مستمسک قرار می دهند و امروز هم برای مرگ ملکه جنایتکار و خون آشام انگلیس گریه و ابراز تاسف می کنند و ظاهرا مآموریت اصلی آنها پادوئی و همراهی با آمریکا و اروپا و دشمنان انقلاب می باشد.

این جماعت منافق و دوچهره ضمن اینکه در خصوص قتل میترا استاد موضع نگرفته و دفاعی هم نکردند بلکه او را پرستو نامیده بودند و برای نجات قاتل او که از همکیشان خودشان بود چند میلیارد از پولهای حرام بدست آورده هزینه کردند
حالا هم نوبت به بهره برداری از دختری بنام مهسا امینی می باشد.

این خانم به اتفاق افراد دیگری بنابه دلائلی به بخش پلیس امنیت اخلاقی ناجا برای تنبه و ارشاد هدایت می شود که پس از لحظاتی ورود به سالن دچارسکته قلبی و مغزی می شود که سریعا به بیمارستان انتقال و تحت مراقبتهای پزشکی قرار می گیرد.

از زمان وقوع این اتفاق تعدادی اصلاح طلب مغرض بطور مستمر مطلب نوشته و در جهت تخریب نیروی انتظامی و نظام اسلامی تلاش می کنند و قصد آنها به خیابان کشیدن مردم آنهم در این ایام اربعین می باشد.

و عجیب است که روزانه از این مرگهای ناگهانی در کشور اتفاق می افتد و کسی هم باخبر نمی شود و طبق قانون هم پیگیری و رسیدگی می گردد. شواهد امر اینگونه نشان می دهد که آتش بیاران معرکه درصدد  التهاب آفرینی جامعه هستند.

طبق اخبار یکساله گذشته معاندین داخلی مترصد ایجاد فتنه علیه دولت آقای رئیسی بوده اند که مردم عزیز شاهد چند نمونه آن بوده اند. و این موضوع هم تمام شود مجددا سوژه جدید را طراحی خواهند کرد.  

ظاهراً: اصلاح طلبان سه نیت دارند:

اول اینکه؛ از این اتفاق برای خود بهره سیاسی ببرند.
دوم: نیروی انتظامی را خشن و گنهکار جلوه داده و تخریب نمایند
سوم؛ چهره نظام را در صحنه بین الملل مشوش نمایند.  

✅ و حرف آخر 👈 کار اصلاح طلبان حرف مفت زدن است و چون مطرود جامعه هستند سعی می کنند با ادا بازی وشکلک دراوردن وموج سواری ؛ زندکی سیاسی خودرا احیاء نمایند.

مردم عزیز باید اجازه دهند مسئولین انتظامی و قضائی به اینگونه مسائل رسیدگی کنند و نباید تسلیم فضای مجازی شده و ناخودآگاه پیاده نظام ضد انقلاب بشوند.

۲۵ شهریور ۱۴۰۱  فرهادنیا
کد مطلب : 314911