توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۲۴
اسرائیل: به دنبال تشدید تنش با ایران نیستیم
یک مقام دولت آمریکا یکشنبه شب گفت،اسرائیل به اطلاع واشنگتن رسانده که به دنبال تشدید تنش با ایران نیست.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، اسرائیل به آمریکا اعلام کرده که به دنبال تشدید تنش قابل توجه با ایران نیست.

به گزارش «خبرگزاری فرانسه» یک مقام دولت آمریکا یکشنبه شب به وقت تهران با بیان این موضوع گفت:«جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به وضوح به نخست وزیر اسرائیل گفته است که باید به دقت در مورد خطرات تشدید تنش تفکر شود.»

در تحولی دیگر، به دنبال پاسخ اخیر ایران به حمله تروریستی رژیم اسرائیل به ساختمان کنسولی در دمشق، سران گروه «جی-7 » یکشنبه شب بیانیه ضد ایرانی صادر کردند.

سران گروه هفت پس از یک تماس ویدیویی اعلام کردند:«ما حمله مستقیم و بی‌سابقه ایران به اسرائیل را به صراحت محکوم می‌کنیم. ایران صدها پهپاد و موشک به سمت اسرائیل شلیک کرد.»

به دنبال حمله تروریستی اخیر اسرائیل به ساختمان کنسولی ایران در دمشق  و شهادت چند تن از شهروندان ایرانی، ایران اعلام کرده بود که  به این اقدام تل آویو پاسخ خواهد داد. 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نخستین ساعت بامداد امروز (یکشنبه ۲۶ فروردین ماه) اعلام کرد که دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان بخشی از تنبیه آن رژیم نامشروع و جنایتکار طی عملیات «وعده صادق» با رمز مقدس «یا رسول الله (ص)» با موفقیت اهدافی را در سرزمین‌های اشغالی با ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار دادند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 334919
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی