توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵
انهدام ۳ باند قاچاق انسان در تهران /دستگیری ۱۲۴نفراز اراذل سطح‌دار
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از شناسایی و انهدام سه باند جعل مدارک و قاچاق انسان در تهران خبر داد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ امشب در حاشیه اجرای هشتمین مرحله از طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه عملیات بزرگ یورش به مخفیگاه‌های اوباش، قماربازان، مجرمان و متخلفانی که در پایتخت لانه کرده بودند در هشتمین مرحله از طرح اقتدار با تلاش همکاران در پلیس امنیت، فتا و اطلاعات به مرحله اجرا درآمد، اظهار کرد: در این طرح 124 نفر از اوباش سطح‌دار دستگیر شدند.

وی اظهار کرد: 63 نفر از این افراد، اوباشی هستند که اقدام به تخریب، شرارت و نزاع می‌کردند و 16 نفر اوباشی بودند که اقدام به توزیع مشروبات الکلی می‌کردند و هفت نفر از اراذلی بودند که اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کردند و 17 نفر کسانی بودند که مراکز قمار و فساد دایر کرده بودند.

رحیمی با اشاره به دستگیری 21 نفر از مزاحمان نوامیس در محلات مختلف تهران اظهار کرد: 17 قبضه سلاح جنگی و شکاری و 31 قبضه شبه‌سلاح و 742 عدد فشنگ جنگی و بالغ بر 170 سلاح سرد از این افراد کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه واحدهای صنفی توسط پلیس اماکن تحت کنترل قرار گرفتند، اظهار کرد: 73 واحد صنفی متخلف نیز پلمب شدند.

رحیمی تصریح کرد: پلیس گذرنامه سه باند جعل مدارک و قاچاق انسان را منهدم کرد و همه این افراد دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در حوزه پلیس اماکن بیش از یک میلیون نخ سیگار قاچاق  کشف شد که متأسفانه بخشی از این سیگارها سرطان‌زا بودند.

وی در ادامه گفت: با دستگیری سه نفر از متهمان که در فضای مجازی اقدام به فروش داروهای غیرمجاز و تاریخ‌گذشته می‌کردند بالغ بر 160 هزار انواع و اقسام دارو را کشف کردند که بالغ بر 500 میلیون تومان ارزش دارد.

رحیمی در پایان گفت: 37 متهم در حوزه جرایم فضای مجازی دستگیر شدند که بالغ بر سه هزار و 90 نفر شاکی داشتند و میزان اموال بالغ بر 30 هزار میلیارد تومان است.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 319817