توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲
چرا آبتین رحمانی ۱۳ ساله فراموش می شود ولی کیان پیرفلک 9 ساله می شود خوراک رسانه ها؟
حادثه تلخ ایذه این روزها با صحنه گردانی مادر شهید 9 ساله آن به داستانی غم انگیز تبدیل شده است. در این حادثه دو نوجوان 9 و 13 ساله به شهادت می رسند اما غول رسانه ای صحنه را طوری آرایش می نماید که یکی فراموش می شود و دیگری پیراهن عثمان علیه نظام اسلامی!؟
چرا آبتین رحمانی ۱۳ ساله فراموش می شود ولی کیان پیرفلک 9 ساله می شود خوراک رسانه ها؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز حادثه تلخ ایذه این روزها با صحنه گردانی مادر شهید 9 ساله آن به داستانی غم انگیز تبدیل شده است.

بنا بر این گزارش در این حادثه دو نوجوان 9 و 13 ساله به شهادت می رسند اما غول رسانه ای صحنه را طوری آرایش می نماید که یکی فراموش می شود و دیگری پیراهن عثمان علیه نظام اسلامی!؟

اما اینکه چه می شود که آبتین رحمانی ۱۳ ساله فراموش می شود ولی کیان پیرفلک 9 ساله می شود خوراک رسانه ها؟ باید کمی به آن دقت شود.

مگر هر دوی این عزیزان در یک روز و با یک سلاح و در یک مکان به شهادت نرسیده اند که دشمن قدار در فضای مجازی یکی را در اذهان به فراموشی سپرده ولی دیگری را چنین علم می نماید؟!

مگر در شیراز طفل شرخواره به شهادت نرسید و چرا هیچ اثری از علی اصغر، آن شهید شاهچراغ شیراز در میان نیست؟! معلوم است که دشمن دنبال ایجاد تله و طراحی جنگ داخلی است و در این میان عامل تحریک و تردید افکنی با خیال راحت فعال است؛ و در این حال چطور ممکن است افکار عمومی بتواند درک درستی از حقیقت پیدا کند؟؟!

همه باید بدانند که حوادث تلخ و ناگوار ایذه، اصفهان، مشهد، بوکان و... حاصل مماشات با امثال علی دایی، وریاغفوری، یحیی گلمحمدی و سایر سلبریتی ها و سیاسیون بی خاصیت و مضر دیگری است که خیلی راحت در اینستاگرام و توییتر فراخوان تعطیلی کسب و کار و تجمع می دهند و آشوب بپا می کنند و کشته می گیرند و بعدش راست راست راه می روند و از پول بیت المال همین نظام ارتزاق می کنند و کسی نیست که یقه این بی شرفان را بگیرد!!؟؟

پس با وجود سلبریتی‌ها و سیاسی‌هایی که در حال سوءاستفاده از عدمِ قاطعیت نظام با تردید افکنان فضای مجازی هستند؛ فقط این، چرخه ی جنایت است که تداوم پیدا کرده، عادی شده و چه بسا بر خلاف تصور، افکار عمومی نیز به همت همین سلبریتی‌ها و سیاسیون اصلاح طلب و با درکی کاملا غلط به این نتیجه برسد که "اگر آنگونه که سلبریتی‌ها می گویند، جنایت شاهچراغی که داعش بر عهده گرفته و ایذه ای که جنایتش واضح است کارِ خودِ حکومت است" پس تداوم جنایت علیه مدافعان امنیت خوب و پاسخی به آن است.

به گزارش عصر امروز و اما در آخر یادی کنیم از مظلوم‌ترین قشر جامعه، همان نیروهای امنیتی و اطلاعاتی (اعم از بسیج و سپاه و نیروی انتظامی و دستگاههای امنیتی) زیرا با افزایش خشونت، ترور و نا امنی، مردم برای بازگشت آرامش به دستگاه های انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی فشار می آورند و اما بسیاری از همین مردم نمی‌دانند که این عزیزان چه فداکاری هایی برای کشور انجام داده‌اند و در عوض بیشترین تهمت و توهین را نیز همین عزیزان می‌شنوند.
کد مطلب : 316991