توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۳۸
بی قرارِ مظلوم⁉️
انسانهای بیقرار زیاد هستند و بی قراری ها هم انواع دارد. اما یک نوع بیقراری بهترین و ارزشمندترین است و آنهم بی قراری برای ملاقات معشوق از طریق خدمت به مردم و شهادت در راه خدا می باشد.
بی قرارِ مظلوم⁉️
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ انسانهای بیقرار زیاد هستند و بی قراری ها هم انواع دارد. اما یک نوع بیقراری بهترین و ارزشمندترین است و آنهم بی قراری برای ملاقات معشوق از طریق خدمت به مردم و شهادت در راه خدا می باشد.

🌸 آیا می توانیم در۸ تیر جاری به یک رئیس جمهور بی قرار رسیده و او را انتخاب نمائیم؟

🔺یک نکته مهم 👈  تمام همکاران و اطرافیان و کسانیکه رئیس جمهور شهید را از نزدیک درک کرده و می شناختند شهادت می دهند که ایشان برای خدمت به مردم قرار نداشت و آنقدر عطش و علاقه به خدمت داشت که حتی خواب و خوراک کافی در زندگی او فراموش شده و یا دیده نمی شد.

🔹به نقلی از خانواده این شهید بزرگوار گفته شده ساعاتی هم که در منزل بودند حتی موقع صرف غذا و استراحت هم قرار نداشته و مدام پیگیر کار مردم بوده اند.

🔺شهید رئیسی نه ویلای شخصی و نه باغ و نه ثروت آنچنانی و نه فرصت خوشگذرانی و سفر و گشت وگذار داشت بلکه وقف مردم بود. و آنروزی هم که وارد ریاست جمهوری شد اعلام کرد: من آبرویم را برای خدمت و حل مشکلات مردم به میان آورده ام.

🔹۴۸ سفر استانی؛ ۲۸ سفر خارجی؛ احیاء و راه اندازی بیش از ۱۰ هزار واحد تولیدی و حل مشکل کرونا و واکسینه نمودن چند نوبتی مردم؛ دیپلماسی فعال و پیوستن به شانگهای و کشورهای بریکس و اکو و سایر قراردادهای بین المللی و همراه کردن بیش از ۴۰ کشور با ایران از جمله تلاشهای این شهید جمهور بوده است.

🔺بکار گیری نیروهای سالم و غیر دو تابعیتی و مبارزه با فساد و مفسدین اقتصادی از اقدامات ایشان بوده و به فرموه رهبری بالاترین نصاب تلاش و خدمت را داشته است.

✅ وحرف آخر اینکه 👈 تمام اصلاح طلبان و خواص اشرافی مذبذب و افراد بی انصاف غیر از اهانتهای قبل و بعد از انتخابات حتی کلمه ای و جمله ای از تلاشها و خدمات خالصانه ۳۳ ماهه رئیسی شهید چیزی نگفتند و اغلب خدمات ایشان را کتمان می کردند.
اما پس از شهادت رئیسی و برای اینکه از غافله عقب نمانند با یک اطلاعیه تسلیت و چند جمله کوتاه اظهار وجود نمودند.

🔺رئیسی هم در ثبت نام و هم در مناظرات و هم در طول خدمت و هم در شهادت مظلوم بود.

🔹به امید خدا ملت ایران در۸ تیر جاری فردی را شبیه رئیس جمهور شهید انتخاب خواهد کرد و نخواهد گذاشت که این بار کسی مظلوم واقع  شود. ان شاءالله

۲۲  خرداد  ۱۴۰۳  #فرهادنیا
کد مطلب : 336593