توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۶
پوشش کامل خدمات درمان بیماران مبتلا به سرطان
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: بیماری اس ام ای که چند تیپ دارد، تعداد بیماران در کشور مشخص شده است. در مرحله اول تعدادی تحت پوشش قرار گرفتند و سازمان بیمه سلامت ۱۰۰ درصد هزینه‌های درمانی و داروهای این بیماران را تحت پوشش قرار داده است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز محمدمهدی ناصحی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با بیانکه بیمه دارای اصلی کلی است و ۹۰ درصد پرداخت بستری و ۷۰ درصد پرداخت سرپایی را در بخش دولتی پوشش می‌دهد اظهار داشت: فرد اگر به بخش خصوصی مراجعه کند مابه التفاوت بخش دولتی را پرداخت می کنیم.

وی با بیان اینکه درمان انجام خدمات رادیولوژی و پت اسکن برای بیماران خاص در صندوق بیماران صعب‌العلاج قرار گرفته است اظهار داشت: خدمات بیماران سرطانی به طور کامل تحت پوشش بیمه قرار گرفته است.

ناصحی در خصوص بیماران SMA، بیان کرد: بیماری اس ام ای که چند تیپ دارد، تعداد بیماران در کشور مشخص شده است. در مرحله اول تعدادی تحت پوشش قرار گرفتند و سازمان بیمه سلامت ۱۰۰ درصد هزینه‌های درمانی و داروهای این بیماران را تحت پوشش قرار داده است. برای امسال هم منتظر هستیم که سازمان غذا و دارو و معاونت درمان وزارت بهداشت، اسامی، سن و پروتکل جدید را به سازمان بیمه سلامت ارائه کنند تا در سامانه‌های خود وارد کنیم.

وی گفت: تعداد 200 بیمار مبتلا به SMA تحت پوشش بیمه قرار دارند.
مرجع : فارس
کد مطلب : 324588