توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۵
دیشب در نورآباد ممسنی چه گذشت؟
شب گذشته ۶ نفر از نیروهای بسیجی در شهرستان نورآباد ممسنی مورد شلیک کور دو جنایتکار قرار گرفته که در پی این اتفاق شوم یک نفر شهید و سه نفر به شدت مجروح شدند.
دیشب در نورآباد ممسنی چه گذشت؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز سیدعلی موسوی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج توحید توتستان، با محکوم‌ کردن این حادثه، اظهار داشت: ۶ نفر از نیروهای بسیجی شهرستان نورآباد طی حکمی مامور به حضور در میدان اصلی شهر نورآباد شدند و در حالی که در ایستگاه توقف کرده بودند دو موتورسوار در کسری از ثانیه شروع به شلیک به سمت آنها کرد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج توحید توتستان افزود: ۲ راکب موتورسوار در یک ضرب‌الاجل نیروهای بسیجی را از گردن به بالا مورد شلیک یک اسلحه ساچمه‌زنی قرار می‌دهند که طی این تیراندازی یاسر شجاعیان ۲۷ ساله به شهادت می‌رسد و سه نفر از پنج نیروی دیگر نیز به شدت زخمی می‌شوند‌.

موسوی اضافه کرد: سه مجروح دیگر نیز به یکی از بیمارستان‌های شیراز منتقل می‌شوند که حال یکی از مجروحین وخیم گزارش شده است.

فرمانده پایگاه مقاومت سپاه توحید توتستان اظهار داشت: شهید شجاعیان ۲۷ سال داشت و یک دختر ۷ ساله دارد، او یک کارگر معمولی و از نیروهای بسیجی بود که در این حمله کور به فیض شهادت نائل آمد.

وی تاکید کرد: تلاش نیروهای امنیتی برای دستگیری عاملان این جنایت با جدیت ادامه دارد.
مرجع : فارس
کد مطلب : 329277
به کدامیک از نامزدها رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
علیرضا زاکانی
مصطفی پورمحمدی
قاضی زاده هاشمی
مسعود پزشکیان