۲
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴
دنیای بدون جمهوری‌اسلامی به‌نظرتون چه شکلیه؟
به نظر ما بهترین جواب برای این عمله آل سعود و اربابانش این است که به نظر آنها این همه موشک و پهپاد و سلاح و جوانان مومن و بسیجی را جمهوری اسلامی ایران برای چه روزی تدارک دیده است؟
دنیای بدون جمهوری‌اسلامی به‌نظرتون چه شکلیه؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز یکی از عمله های آل سعود در توییتر خود نوشته است که: هانا نیومن نماینده پارلمان اتحادیه اروپا نوشته است که: پیامهای زیادی می گیرم که بیایید دنیا را بدون جمهوری اسلامی تصور کنیم؛ دنیا بدون جمهوری اسلامی بنظر شما چگونه دنیایی است؟جوابهای زیادی می شود به این اراجیف داد ولی به نظر ما بهترین جواب برای این عمله آل سعود و اربابانش این است که به نظر آنها این همه موشک و پهپاد و سلاح و جوانان مومن و بسیجی را جمهوری اسلامی ایران برای چه روزی تدارک دیده است؟

به گزارش عصر امروز فکر کنیم اگر دنیا قرار باشد روزی بدون جمهوری اسلامی را به خود ببیند آن روز روزی است که نه آمریکا و نه آل سعود و نه رژیم غاصب صهیونیستی و نه کشورهای اروپایی دیگر وجود نخواهند داشت که آن را ببینند. پس از الان ببینید که دنیا در آن روز چه شکلی است؟!
کد مطلب : 316505
ایرانی
۱۴۰۱-۰۸-۱۹ ۱۵:۴۶:۱۵
آنها دارند وحشتناک توهم میزنند بروند خودشان را به روانپزشک معرفی کنند بسیجی ها آماده دفاع از کشورند
 
حجت
۱۴۰۱-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۲:۰۸
دیکتاتوری یعنی کشوری که افرادی در آن در ظاهر دوحزب معرفی می کنند اما فقط در رنگ تفاوت سلقیه دارند هر دو در زمینه سیاست خارجه متفق هستند. هر دو در دنیا فقط به فکر چپاولند. و غیره... اما جالب در این کشور دانشجو عادی حتی اسم قاره ها را هم بلد نیست. آنقدر در این کشور مردم را مشغول کار کرده اند(یه ایرانی میگفت مردم از 5 صبح کار می کنند) که هر سیاستی که تصمیم بگیرند اجرا می کنند.