توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۵۶
آمریکا و اسرائیل رفتنی اند
طوفان الاقصی نشان داد که این قدرتهای مدعی تمدن و اقتدار چقدر پوشالی و عنکبوتی هستند و در مقابل یک گروه فلسطینی به استیصال افتاده اند.
آمریکا و اسرائیل رفتنی اند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ وعدالله الحق؛ به وعده خدا خوشبین باشید. خداصادق الوعد است. باورکنید.

🔺طوفان الاقصی نشان داد که این قدرتهای مدعی تمدن و اقتدار چقدر پوشالی و عنکبوتی هستند و در مقابل یک گروه فلسطینی به استیصال افتاده اند.

🔹مقام‌ معظم رهبری هم فرمودند که نیازی به حضور ما نیست و خود حماس حریف اسرائیل خواهد شد.

🔺باید بپذیریم که معادلات جهان بهم خورده و عصر اسلام است و به فرموده خمینی کبیر اسلام ابرقدرتها را به خاک مذلت خواهد کشاند (که کشانده است)

🔹مشکل کشور ما خود تحقیری و ترس و نگاه ذلیلانه بعضی خواص و روشنفکرنما ها به آمریکا و غرب می باشد.

🔺در حالیکه ظرفیت؛ ذخائر؛ امکانات و نیروی انسانی قوی و اعتقاد در جمهوری اسلامی به مراتب بیشتر از کشورهای متخاصم و مدعی تمدن می باشد.

🔹بنابراین این تفکر دوگانه سازش یا مقاومت باید اصلاح شده و از رآس تا پائین ترین افراد جامعه در یک صف مشترک مقاومت قرار بگیرند تا تکلیف کار یکسره شود.

✅ یک نکته مهم 👈 هر چند وقت یکبار از جمله واقعه اخیر شاهد شرارت اسرائیل و آمریکا علیه نیروهای ایران در سوریه می باشیم و هر موقع که ضربه مهلکی را از ایران و محور مقاومت می خورند دیوانه وار و از روی استیصال حملات جنون آمیزی را انجام می دهد.   

🔺البته ایران در انتقام گیری عجله نکرده و عاقلانه عمل می نماید و قطعا پیروزی از آنِ ایران و محور مقاومت خواهد بود.
 
🔺یک خبر مهم: وزیر امورخارجه آمریکا به نتانیاهو گفته: (موجودیت اسرائیل در خطر است، شما هنوز متوجه این مسئله نیستید و در حال پیشبرد تمام نقشه های ایران هستید و زمانیکه متوجه شوید ممکن است خیلی دیر باشد.)

🔹این مطالب بالا اقرار خود دشمن و واقعیت میدانی است و اگر بگوئیم که دو  سوم موجودیت اسرائیل ازبین رفته است اشتباه نگفته ایم و شش ماه است که با‌ کشتار مردم غزه تلاش می کند خود را بازسازی و احیاء کند اما موفق نمی شود. باورکنیم که آمریکا واسرائیل رفتنی اند.

✅ یک نکته مهم دیگر: اگر چه در ایران اسلامی مباحث سیاسی و گروهی و کشمکشهای حزبی و مشکلات اقتصادی همانند کشورهای دیگر وجود داردکه اینهم طبیعی است اما در صحنه بین الملل و با انسجام محور مقاومت؛ این قدرت ملی جمهوری اسلامی است که حرف اول را در منطقه می زند نه قدرتهای پوشالی جهان.
 
🔺 و حرف آخر اینکه 👈: آمریکا و اسرائیل می دانند که فلسطین اشغالی در  محاصره و تیررس موشکهای مقاومت می باشد و هیچ غلطی هم نمی توانند بکنند و در باتلاق فرو رفته اند و از طرفی تحولات بین المللی نشان می دهد که جهان بویژه منطقه آسیا آبستن حوادث جدید است.

🔺 و باور کنیم که ایران عمود خیمه عاشورای قبل از ظهور است و فرمانده و حاکم واقعی ایران حضرت مهدی(عج) خواهند بود ان شاءالله.  

۱۵ فروردین  ۱۴۰۳ # فرهادنیا
کد مطلب : 334604