توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۱۸
تبلیغات پرحجم قدرت‌های بزرگ به وسیله دانشجویان غرب رنگ باخت
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: پیام عاشورایی امام حسین (ع) در غزه موجب شد تبلیغات هماهنگ و پرحجم قدرت‌های بزرگ، به وسیله دانشجویان و مردم غرب در کشورهای غربی رنگ ببازد.
تبلیغات پرحجم قدرت‌های بزرگ به وسیله دانشجویان غرب رنگ باخت
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، حجت الاسلام کاظم صدیقی خطیب موقت نماز جمعه تهران در نماز جمعه این هفته تهران در دانشگاه تهران برگزار شد، با اشاره به جنایت رژیم صهیونیستی در غزه گفت: غزه نشان داد دشمن تا چه حد با انسانیت دشمنی دارد و بچه‌ها، زنان و بیماران فلسطینی در آتش قساوت صهیونیست‌ها می‌سوزند.

وی افزود: پیام عاشورایی امام حسین (ع) در غزه موجب شد تبلیغات هماهنگ و پرحجم قدرت‌های بزرگ، به وسیله دانشجویان و مردم غرب در کشورهای غربی رنگ ببازد. دانشجویان مظلوم دختر در آمریکا و  استادان پیر دانشگاه‌های این کشور زیر زانوهای پلیس آمریکا تحت فشار قرار می‌گیرند و به زندان می‌افتند.

صدیقی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه مرگ حق است و همه ما این مسیر را خواهیم پیمود، گفت: آنچه بعد از انتقال ما از این خانه ویران به خانه ابدی دستمان را می‌گیرد، تقوا است. بهترین توشه برای زندگی ابد تقواست. تقوا بازدارنده و نگهدارنده از شیاطین درونی و بیرونی است. همه ما موظفیم در برابر فشارهای درونی و بیرونی تسلیم باطل نشویم.

امام جمعه تهران تصریح کرد: برای هر گناهی که در زندگی برایمان پیش می‌آید باید حساسیت به خرج دهیم و بترسیم و جبران کنیم و به آبرومندان درگاه الهی متوسل شویم که در اوج همه آنان اهل بیت عصمت و طهارت هستند.

وی اظهار داشت: در نماز که نزدیک‌ترین حالت انسان به خداست، هدایت بر صراط مستقیم را از خدا طلب می‌کنیم. صدیقین کسانی هستند که بی‌صداقتی در ابعاد وجودی آنان راه ندارد. آنان در مقام فکر، انگیزه و عمل صادقانه با خدا تعامل می‌کنند. ما هم اگر در این مقام‌ها با خدای خودمان حقیقت را بگوییم، در مسیر صدیقان خواهیم بود.
کد مطلب : 335612
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی