توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳
فائزه هاشمی دستور به نافرمانی مدنی داد
در جدیدترین ویدئویی که از فائزه هاشمی پخش شده از هنجارشکنی چند نوجوان در شیراز حمایت کرده و دخترانی که بی حجاب در خیابان حاضر می شوند را "شیرزن" نامیده است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، دختر حاشیه ساز  هاشمی به تازگی برگ دیگری به کارنامه سیاه خود افزوده است.

فائزه هاشمی که از حواشی روزنامه زن در دهه هفتاد و فتنه گری در سال ۸۸ تا رفاقت با بهائیان، چند همسری و حمله به حاج قاسم سلیمانی را در کارنامه خود دارد، در جدیدترین ویدئویی که از او پخش شده به حمایت از هنجارشکنی اخیر چند نوجوان در شیراز پرداخته و دخترانی که بی حجاب در خیابان حاضر می شوند را "شیرزن" نامیده و به آنها آفرین می گوید!

البته که عصبانیت از موج فراگیر سرود «سلام فرمانده» هم در بین اظهارات این چهره اصلاح طلب مشهود است. شدت این فراگیری تا جایی است که شبکه ها و چهره های ضدانقلاب نمی توانند ناراحتی خود را پنهان کنند.

دختر هاشمی در بخشی دیگر از این گفتگو خواهان نافرمانی مدنی می‌شود. نافرمانی مدنی بخشی از دستورالعمل‌های جین شارپ پدر براندازی‌های رنگین است که در آن از جامعه می‌خواهد در داخل نافرمانی کنند تا نیروی خارجی بتواند در کشور سوژه اقدام نظامی انجام دهد.

در فتنه سال ۸۸ مهدی هاشمی، برادر فائزه اسپانسر مالی نافرمانی مدنی در برخی از شهرهای کشور بود. نیک آهنگ کوثر ضد انقلاب فراری بعدها فاش ساخت که مهدی هاشمی به دنبال کانالی برای برقراری ارتباط با آمریکایی‌ها بود تا از طریق آن فشار بر ایران افزایش یابد!
کد مطلب : 312898