۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۵۵
آقای پزشکیان ظاهرا خدای شما فقط بقیه را می بیند نه شما را ؟!
وقتی جناب پزشکیان، سخنان اطرافیان و عوامل ستاد خود را نه می بیند و نه می شنود و بدتر از همه به نقل از وی توئیت می زنند و ایشان هیچ اطلاعی از آن ندارد، نشان از یک طرفه بودن محکمه وی، علیه رقیب دارد و معلوم است در این صورت خدایی که وی ادعا می کند که می بیند (که البته درست هم هست) ولی متاسفانه ظاهرا فقط اعمال و رفتار رقیب سیاسی و انتخاباتی وی را می بیند!؟ ولی کمپین انتخاباتی و شخص آقای پزشکیان از این دیدن مصون هستنید؟!
آقای پزشکیان ظاهرا خدای شما فقط بقیه را می بیند نه شما را ؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ حکایت این روزهای آقای پزشکیان حکایت آیه شریفه ای می باشد که می فرماید: "لم تقولون ما لا تفعلون"، در واقع ایشان از آیات کلام الله و روایات ائمه هدی علیهم السلام در جهت مقاصد خود و یکطرفه استفاده می کند و رقبای خود را با این طریق می کوبد ولی خود به هیچ عنوان به همان آیات و روایات پایبندی ندارد؟!

بنا بر این گزارش وقتی جناب پزشکیان، سخنان اطرافیان و عوامل ستاد خود را نه می بیند و نه می شنود و بدتر از همه به نقل از وی توئیت می زنند و ایشان هیچ اطلاعی از آن ندارد، نشان از یک طرفه بودن محکمه وی، علیه رقیب دارد و معلوم است در این صورت خدایی که وی ادعا می کند که می بیند (که البته درست هم هست) ولی متاسفانه ظاهرا فقط اعمال و رفتار رقیب سیاسی و انتخاباتی وی را می بیند!؟ ولی کمپین انتخاباتی و شخص آقای پزشکیان از این دیدن مصون هستنید؟!

باید به جناب پزشکیان یادآوری نماییم که تاریخ ثابت کرده که چه کسی دروغ می گوید... چه کسی بیسواد است... چه کسی نگاهش غلط بود. جماعت اصلاح‌طلب دستش خالی تر از آن چیزی است که فکرش را بکنید! شما فقط روی فراموشی مردم حساب باز کرده اید!؟

جناب پزشکیان؛ سال 92 مردم را از رئیسی ترساندید و گفتید اگر او رئیس حمهور شود قیمت دلار می شود ۵ هزار تومان، جنگ می شود و همه چیز فیلتر خواهد شد! مردم ترسیدند و به روحانی رای دادند اما؛ قیمت دلار شد ۳۰ هزار تومان، تا دم جنگ رفتیم و حاج قاسم را شهید کردند و تلگرام در زمان روحانی و جهرمی فیلتر شد! حالا با همان دست فرمان بازهم می خواهید مردم را بترسانید تا به جلیلی رای ندهند؟!

جناب پزشکیان، سید حسن نصرالله این بزرگ مرد آزاده در خصوص فرمانده شهیدمان سردار دلها شهید سپهبرد حاج قاسم سلیمانی می گوید؛ سر ترامپ به اندازه  لنگه کفش حاج قاسم هم نمی ارزد؛ اما شما جناب مسعود پزشکیان، که خود را ایرانی خطاب می کنی و به دروغ ایران را برای ایرانیان می خواهی در برابر عظمت شهید شرم نمی کنی و چنین می گویی که؛ قاسم سلیمانی موی دماغ آمریکا بود!! اما جناب پزشکیان! باید بدانی که حاج قاسم ما، خار در چشم آمریکایی ها بود نه موی دماغ آمریکایی ها. تویی که برای یک رای به سردار دلها توهین می کنی! حالا ما باید از شما چه انتظاری داشته باشیم که بتوانی حقمان را از ابرقدرتها بگیری؟!
جناب پزشکیان تویی که به عزیز یک ملت چنین توهین می کنی ما باید چه انتظاری داشته باشیم که ستادت مردم و نامزد مورد علاقه آنها را طالبان خطاب نکنند اما به شما می گوییم:
کسی که با خدا معامله می‌کند خدا پشتیبان اوست.
نه از پایی که در جبهه از دست داده
نه از کرد و ترک بودن پدر و مادرش
نه از حافظ قرآن بودنش
استفاده نکرد
چون با خدا معامله کرده
ولی شما از داشته های نهج البلاغه و کلام الله برای به دست آوردن ریاستِ دو روزه دنیا هر چه توانستی به دروغ استفاده کردی؟!!

و در آخر جناب پزشکیان با سخنان گهرباری از استاد شهید مرتضی مطهری سخن را به پایان می بریم که خطاب به امثال شمایی چنین می فرماید:

امثال من گاهی با سؤالاتی مواجه می‌شویم که با تمسخره می‌پرسند:

آقا سواره غذا خوردن شرعاً چه صورتی دارد؟!
با قاشق و چنگال خوردن چطور؟!  
آیا کلاه لگنی به سر گذاشتن حرام است؟!
آیا استعمال لغت بیگانه حرام است؟! ...

در جواب اینها می‌گوییم:

اسلام دستور خاصی در این موارد نیاورده است.
اسلام نه گفته با دست غذا بخور و نه گفته با قاشق بخور؛
گفته به هر حال نظافت را رعایت کن.
از نظر کفش و کلاه و لباس نیز اسلام مد مخصوصی نیاورده است.
از نظر اسلام زبان انگلیسی و ژاپنی و فارسی یکی است.

اما اسلام یک چیز دیگر گفته است؛

گفته شخصیت باختن حرام است،
مرعوب دیگران شدن حرام است،
تقلید کورکورانه کردن حرام است،
هضم شدن و محو شدن در دیگران حرام است،
طفیلی‌گری حرام است،
افسون شدن در مقابل بیگانه حرام است،
الاغ مرده بیگانه را قاطر پنداشتن حرام است،
انحرافات و بدبختیهای آنها را به نام «پدیده قرن» جذب کردن حرام است،
اعتقاد به اینکه ایرانی باید جسماً و روحاً و ظاهراً و باطناً فرنگی بشود حرام است....
کد مطلب : 337198
۱۴۰۳-۰۴-۱۲ ۱۱:۳۸:۱۱
توهین به مردم ایران و شهید سلیمانی عزیز غیر قابل بخشش است مردم ما روز جمعه انتقام خواهن گرفت