توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۰۴
اجتماع مدافعان حرم در میدان امام حسین (ع) تهران برگزار شد
بیست و دومین اجتماع مدافعان حرم همزمان با سالروز شهادت امام علی (ع) با حضور جمعی از مردم و مداحان در میدان امام حسین (ع) تهران برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، بیست و دومین اجتماع مدافعان حرم همزمان بعد از ظهر جمعه با سالروز شهادت امام علی (ع) با حضور جمعی از مردم و مداحان و با سخنرانی حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان در میدان امام حسین (ع) تهران برگزار شد.

در این مراسم پس از قرائت قرآن توسط جعفر فردی قاری بین‌المللی، حجت‌الاسلام پناهیان سخنرانی کرد. مهدی رسولی، حجت بحرالعلومی، علی پورکاوه و عبدالرضا هلالی نیز جز مداحان این مراسم بودند.

حجت الاسلام پناهیان در این مراسم اظهار کرد: من به این مردم سلحشور که نام آنها در تاریخ ماندگار است، می گویم که تنها منجی شما علی بن ابی طالب است.

وی ادامه داد: مردم ایران در هر کجا که باید از مسلمانی دفاع کنند، حضور دارند، چون استاد آنها امیرالمومنین (ع) به آنها آموخته داده است که درباره مظلوم نباید ساکت بود.

وی خطاب به شرکت کنندگان در این اجتماع که شعار مرگ بر آمریکا سرداده بودند، گفت: شعار مرگ بر آمریکا را در روز قدس بگویید. رژیم صهیونیستی تا به امروز تا این حد خار و ذلیل نشده است. امروز دل‌های شما به دلیل این جنایت‌ها خون است، دعای دل‌های شکسته شما در جهان و کائنات و در لحظه‌های پیروزی مؤثر است. آفرین به شما ملت ایران که فلسطین را تنها نگذاشتید.
کد مطلب : 334542