توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۱۶
ورزش رزمی مختلط، بیخ گوش مسؤولان لواسان+فیلم
یکی از ورزشکاران کیک‌بوکس‌کار اقدام به انتشار فیلمی از تمرین مختلط در مجموعه ورزشی شهدای لواسان کرد که «خبری نشنیده‌ام» واکنش سرپرست شهرداری لواسان به این فیلم بود.
ورزش رزمی مختلط، بیخ گوش مسؤولان لواسان+فیلم
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز بخشی از مجموعه ورزشی شهدای لواسان برای ورزش بانوان اختصاص داده شده که طبق ویدیوهای منتشر شده در فضای مجازی تبدیل به محل تمرین مختلط کیک‌بوکسینگ بانوان بی‌حجاب و آقایان زیر نظر یک مربی مرد شده است.

حمیدرضا اسماعیلی، رئیس اداره ورزش و جوانان لواسانات در این خصوص به خبرنگار فارس می‌‍گوید که «ورزشگاه شهدای لواسان در اختیار شهرداری لواسان است».!؟

سیدعلی حسینی، سرپرست شهرداری لواسان هم البته ورزش مختلط در مجموعه مذکور را رد می‌کند و می‌گوید «ورزش مختلط نداریم؛ نه فیلمی دیده‌ایم و نه خبری در این خصوص شنیده‌ایم».؟؟!حسینی می‌گوید «ما آن‌جا نیرو داریم و اگر چیزی باشد به ما اعلام می‌کنند».

این درحالی است که رئیس اداره ورزش و جوانان لواسانات معتقد است «متاسفانه آقایان» در بخش اختصاص یافته به بانوان در مجموعه ورزشی شهدای لواسان فعالیت دارند.

دو سال پیش درخصوص فعالیت ورزشی مختلط یک مجموعه ورزشی واقع در جنوب تهران و باشگاهی در حوالی منطقه اشرفی اصفهانی از جانب مسوولان مربوطه تذکر دریافت کرده و مدتی هم پلمب شده بودند.
کد مطلب : 335145
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی