توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۹
جهاد اسلامی فلسطین: ۳۷ هزار تن بمب در یک هفته، سهم غزه
عبدالناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با بیان اینکه غزه خط اول دفاع از جهان اسلام است، گفت: درحالی که طی هفته گذشته ۳۷ هزار تن بمب در محدوده‌ای به وسعت ۳۶۰ کیلومتر مربع ریخته شده اما جهان در سکوتی شرم آور فقط نظاره‌گر این کشتار است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، عبدالناصر ابوشریف امروز در مراسم شب غزه در تالار وحدت دانشگاه تبریز اظهار داشت: عملیات طوفان‌الاقصی بزرگترین ضربه سالیان اخیر به عظمت پوشالی اسرائیل بود به‌طوری که اگر حمایت‌های غرب به ویژه آمریکا نمی‌بود، رژیم صهیونیستی به‌طور کامل نابود می‌شد.

وی با بیان اینکه از چهره تمام سران رژیم صهیونیستی می‌توان دریافت هنوز از شوک غافلگیری آن عملیات پیروزمندانه خارج نشده‌اند، تصریح کرد: در پی تشدید اختلافات ناشی از این غافلگیری، بزودی درگیری‌های داخلی بین سیاسیون این رژیم غاصب آغاز خواهد شد.

 برهم خوردن معادلات و شکست پروژه آمریکا و صهیونیسم جهانی در خاورمیانه از آثار طوفان الاقصی

ابوشریف برهم خوردن معادلات و شکست پروژه آمریکا و صهیونیسم جهانی در خاورمیانه را یکی دیگر از آثار و پیامدهای عملیات طوفان الاقصی خواند و افزود: غرب به دنبال عادی‌سازی روابط و ایجاد ائتلاف بین اسرائیل و کشورهای عربی بود اما با اقدام پیروزمندانه جبهه مقاومت، تمام این برنامه‌ها از هم پاشید.

وی با بیان اینکه خاورمیانه در برابر یک تحول و تغییر تاریخی قرار گرفته، گفت: حتی کسانیکه عملیات طوفان الاقصی را طراحی کرده‌اند اذعان دارند، دستاوردشان بیش از حدی بود که انتظار داشتند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران با تاکید بر اینکه مقاومت به پایداری خود ادامه و روز به روز از غزه تا کرانه باختری و حتی جنوب لبنان ضربات جبران‌ناپذیری به اسرائیل وارد می‌کند، یادآور شد: رژیم صهیونیستی هرگز نمی‌تواند در چند جبهه بجنگد و با وجود جنایات وحشیانه‌اش، شکست خورده است.

نبرد مردم فلسطین در برابر صهیونیسم متعلق به آن جغرافیا نیست

ابوشریف در ادامه با بیان اینکه نبرد مردم فلسطین در برابر صهیونیسم متعلق به آن جغرافیا نیست، خاطرنشان کرد: به غیر از جمهوری اسلامی که مدافع راستین مردم مظلوم فلسطین بوده است دیگر کشورهای اسلامی از ترس صندلی و جایگاه خود، در برابر رژیم متزلزل اسرائیل مواضع متحد اتحاذ نکردند.

ریختن ۳۷ هزار تن بمب در ۳۶۰ کیلومتر مربع به نام غزه

وی با بیان اینکه غزه امروز معیار و میزان حق و باطل است، متذکر شد: درحالیکه طی هفته گذشته ۳۷ هزار تن بمب در محدوده‌ای به وسعت ۳۶۰ کیلومتر مربع ریخته شده اما جهان در سکوتی شرم آور فقط نظاره‌گر این کشتار است.

ابوشریف با اشاره به ادعای رژیم صهیونیستی در مورد استفاده نظامی از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی توسط جبهه مقاومت تصریح کرد: این ادعا به قدری مسخره و غیرواقعی است که حتی رسانه های خودشان هم به نمایش تبلیغاتی ارتش اسرائیل می‌خندند.

وی، بیداری ملت‌های جهان را از مهم‌ترین دستاوردهای حوادث اخیر غزه دانست و گفت: خوشبختانه در سراسر جهان مردم بیدار شده و چهره پلید و جنایتکار صهیونیسم برای جهان آشکار شده است.

در مراسم "شب غزه" که توسط شهرداری منطقه ۵ در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد، شعرای بنام کشور و تبریز از جمله آقایان: علیرضا غزوه، حسین اسرافیلی، علی داوودی، ابراهیم قبله آرباتان، رنجی تبریزی و خانم‌ها سهیلا باقریان و حسنی محمدزاده با سرودن اشعاری در وصف مقاومت مردم غزه به اجرای برنامه پرداختند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 331545