توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸
جناب اقای... نماینده محترم مجلس!
جناب آقای ع - م، چه شتابزده بودید برای خدمت که تقاضایتان را دستنویس نوشتید و به سرعت امضاء وزیر.... را دریافت نمودید. فقط خدای ناکرده رودربایستیِ این امضاها قرار که نیست در استیضاح وزیر محترم تأثیری داشته باشد؟؟؟
جناب اقای... نماینده محترم مجلس!
Share/Save/Bookmark
سرویس سیاسی عصر امروز؛

🌑جناب آقای ع - م، چه شتابزده بودید برای خدمت که تقاضایتان را دستنویس نوشتید و به سرعت امضاء وزیر.... را دریافت نمودید. فقط خدای ناکرده رودربایستیِ این امضاها قرار که نیست در استیضاح وزیر محترم تأثیری داشته باشد؟؟؟

🌑 می دانید که بحمدلله دقت مردم انقلابی بالاست و معنای این نوع ارتباط گیریها را خوب می فهمند.
همانگونه که حواسشان هست، به دلایل مشابه، استیضاح برخی دیگر از وزرا حتی از ذهنتان هم عبور نمی کند.🌑 این مردم انقلابیِ فهیم، که همواره پای آبروی نظام و آرمانهای انقلاب ایستاده اند و به یُمن وجود غیرتمندشان، مردم سالاری دینی در معیت ولایت را در مهمترین بزنگاهها و صحنه های حساس، ثابت نموده و منافعشان را از استکبار جدا کرده اند، معنای اشتراک منافع شما را خوب درک می کنند.

🌑 سامعه ی تان اگر الهی بود هنوز فریاد حق گویی و حق طلبیِ شهید سید حسن مدرس را تا صدای به گلوله، خاموش شده ی شهیدان آیت و دیالمه و... را می شنیدید، افسوس که گویا مُهری از غفلت خورده بر گوشهایتان!

🌑راستی،
سرکار خانم م و جناب آقای ص، استعفای دختر و دامادتان تنها یک بخش کوچک از اتفاقی بود که باید می افتاد، احتمالا تصور کرده اید چند روز دیگر آبها از آسیاب می افتد و رسانه ها هم به موضوعات دیگر مشغول می شوند و آنهایی که تحت الحمایه شان، نامتان وارد شورای شهر شد، با عذرهای بدتر از گناه و توضیحهای غیرموجه، خطایتان را می پوشانند.
با خداوند ناظر و حاضر و قلب جراحت خورده ی امام زمانمان و با خون شهدا چه می کنید که به احساس و اعتماد مردم، اینگونه خیانت کردید؟

✍️ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 319666