توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۰۹
سرهنگ جوانمردی پلیس فداکار
این روزها در فضای مجازی خبر صدور حکم اعدام‌ برای سرهنگ‌ جوانمردی فرمانده سابق بندرانزلی در حال دست بدست شدن است و با نشر این خبر ناگوار یک نگرانی و ناراحتی در افکار عمومی جامعه پیش آمده است.
سرهنگ جوانمردی پلیس فداکار
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ این روزها در فضای مجازی خبر صدور حکم اعدام‌ برای سرهنگ‌ جوانمردی فرمانده سابق بندرانزلی در حال دست بدست شدن است و با نشر این خبر ناگوار یک نگرانی و ناراحتی در افکار عمومی جامعه پیش آمده است.

چطور ممکن است که یک افسر وظیفه شناس در میدان کارزار با شجاعت تمام در مقابل ضدانقلاب و کسانیکه قصد براندازی نظام‌ را داشتند ایستاده و با تحمل شنیدن ناسزا و فحش ناموسی و ضرب و شتم و اصابت سنگ به سرش تا مرز شهادت نیز پیش برود و حالا بخاطر به هلاکت رسیدن یک اغتشاشگر باید به اعدام محکوم شود؟

🔺 ما قبلا شنیده بودیم که اگر ماموری در میدان کارزار و صحنه جنگ‌ به وظیفه عمل نکرده و یا فرار کند به اعدام محکوم خواهد شد اما نشنیده بودیم که یک افسر متدین و فداکار در مقابل کسانیکه برای سرنگونی نظام‌ آمده بودند و به حکم قرآن باغی و محارب بحساب می آیند جان خود را بخطر انداخته و مجروح شود و حالا بعنوان قاتل به او نگاه شود؟  

🔺سئوال اینجاست که مهرداد سماک در بین اغتشاشگران وحشی جنایتکار سنگ‌ و قمه بدست که شعارهای هنجارشکن و رکیک می دادند چه می کرده؟ آنجا که نان و حلوا پخش نمی کردند.
 
🔹ملت ایران فراموش نمی کنند که اغتشاشگران خائن چه اضطراب و نگرانی در جامعه ایجاد کرده بودند که هنوز هم آن ترس و وحشت حتی در ذهن کودکان معصوم بجای مانده است.

🔺در هر  صورت اگرچه در دادگاه بدوی حکم اعدام برای سرهنگ جوانمردی صادر شده است اما این پرونده دارای نقائصی هست که از سوی دیوان عالی کشور دستور رفع نقص و اصلاح آن صادرشده است. و قطعا قابل تجدید نظر می باشد و خیلی جای نگرانی برای مردم و خانواده عزیز این پلیس وجود ندارد.

🔺البته امیدواریم که قاضی پرونده هم دقت لازم را با احتیاط همه جوانب کرده باشد.
اما دستگاه قضا و مسئولین محترم عنایت داشته باشند که اگر فداکاری و شجاعت و ایثارگری ماموران نیروی انتظامی و بسیجیان مظلوم نبود امروز موقعیت کشور بگونه ای دیگر رقم می خورد.

🔹یک‌ مطلب دیگر هم وجود دارد که دکتر قره حسنلو جنایتکار و همسر پلیدش که در شهادت علنی و عمدی شهید عجمیان مشارکت داشتند حکم‌ اعدام صادر شده بود اما بلاخره از اعدام گریختند؟ اگر چه قاتل اصلی اعدام گردید.

🔺و حرف آخر اینکه 👈 اساسا اعلام و صدور چنین احکام ناقصی ضمن باعث نگرانی خانواده حافظان امنیت حتی به روحیه افکار عمومی هم ضربه خواهد زد و مردم ایران به این حکم اعتراض داشته و از دستگاه قضایی خواهان تجدید نظر و  روشنگری دراین خصوص می باشند.
 
۱۳  فروردین  ۱۴۰۳  #فرهادنیا
کد مطلب : 334560