توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷
طی ساعات آینده عملیات انتقام جویانه انجام خواهیم داد
مسئول نظامی گردان های شهدای الاقصی اعلام کرد که در پی شهادت فرمانده این گردانها، یک عملیات انتقام جویانه انجام می دهد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز به نقل از پایگاه خبری العهد، مسئول نظامی گردان های شهدای الاقصی اعلام کرد که در پی شهادت فرمانده این گردان ها، یک عملیات انتقام جویانه انجام می دهد.

مسئول نظامی گردان های شهدای الاقصی، شاخه نظامی جنبش فتح اعلام کرد که طی ساعات آینده برای تلافی شهادت ابراهیم النابلسی، عملیات انتقام جویانه علیه رژیم صهیونیستی انجام خواهند داد.

وبگاه شهاب نیوز دقایقی پیش خبر شهادت ابراهیم النابلسی فرمانده گردان های الاقصی شاخه نظامی جنبش فتح در شهر نابلس را تایید کرد.

منابع صهیونیستی از جمله یدیعوت آحرونوت ساعتی پیش با اشاره به یورش نظامیان صهیونیست به نابلس، از شهادت این فرمانده گردان های الاقصی خبر داده بودند.

اما دقایقی بعد منابع فلسطینی با انتشار تصاویری اعلام کردند که وی هنوز زنده است و برای عملیات احیا به بیمارستان رفیدیا در شهر نابلس منتقل شده است.

در نهایت اما تلاش ها برای احیای ابراهیم النابلسی نتیجه بخش نبود و وی در اثر شدت جراحات وارده از ناحیه گردن به شهادت رسید.

ابراهیم النابلسی فرمانده گردان‌های الاقصی است که بنابر اعلام منابع فلسطینی، رژیم صهیونیستی در ماه‌های اخیر به شدت در تلاش برای بازداشت و یا شهادت وی بوده است.

به گزارش مهر گفتنی است صبح امروز نظامیان صهیونیست به مناطق مختلف شهر نابلس در کرانه باختری یورش بردند. در پی این یورش مبارزان مقاومت به شدت وارد درگیری با نظامیان صهیونیست شدند. در نتیجه این درگیری ها تاکنون علاوه بر ابراهیم النابلسی، دو مبارز فلسطینی دیگر به شهادت رسیده و ۶۹ نفر دیگر نیز زخمی شده اند که حال هفت نفر وخیم گزارش شده است.
کد مطلب : 313969