توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۴
وضعیت فاجعه بار ورودی زنان در استادیوم نقش جهان در بازی سپاهان-الهلال
کرامت بانوانمان را به رضایت رئیس فیفا فروختند در حالیکه او هم اجیر شده اتاق فرمانِ صهیونیستها و غربیها بود برای اینکه تصمیمی هنجارشکنانه را به مسئولین ما دیکته نموده، اراده ی مخالفت را از آنها سلب کند.
وضعیت فاجعه بار ورودی زنان در استادیوم نقش جهان در بازی سپاهان-الهلال
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز؛ خداوند نگذرد از سر تقصیرات کسانی که در حمایت از نقشه ی پلید اجانب، عاملی شدند برای ایجاد خطای محاسباتی در بانوان این سرزمین و به مسئله ای که نه تنها هیچ نقش مثبتی در زندگی ما نداشت بلکه خلاف شرع و شئونات اخلاقیِ مان بود آن قدر ضریب اهمیت دادند که دقیقا در زمان زمامداریِ مسئولانِ مدعیِ دین مداری دربهای ورزشگاه به سوی زنان ما گشوده شد و شد آنچه که نباید!

❌ کرامت بانوانمان را به رضایت رئیس فیفا فروختند در حالیکه او هم اجیر شده اتاق فرمانِ صهیونیستها و غربیها بود برای اینکه تصمیمی هنجارشکنانه را به مسئولین ما دیکته نموده، اراده ی مخالفت را از آنها سلب کند.

⁉️صاحبان مناصب آیا باور ندارند این حقیقت سخت را که در آن یوم الحسابی که
"يَفِرُّ الْمَرْءُ مِنْ أَخِيهِ وَ أُمِّهِ وَ أَبِيهِ وَ صاحِبَتِهِ وَ بَنِيه" است، نخواهند توانست بار آنچه در تعدی از حدود الهی مرتکب شدند را بر دوش بکشند؟

و خداوند در سوره مبارکه نساء، آیه ۱۴ می فرماید:

 «وَ مَنْ يَعْصِ اللهَ وَ رَسُولَهُ وَ يَتَعَدَّ حُدُودَهُ يُدْخِلْهُ نَاراً خَالِداً فِيهَا وَ لَهُ عَذَابٌ مُهِينٌ»؛
(و آنكس كه نافرمانى خدا و پيامبر كند و از حدود الهى تجاوز نمايد او را در آتشى وارد مى كند كه جاودانه در آن خواهد ماند و براى او مجازات خوار كننده اى است).

✍ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 333525