توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۲
شهادت یک بسیجی در مریوان با اسلحه جنگی اغتشاش‌گران
عناصر گروهک تروریستی ضدانقلاب یک شهروند بسیجی را در مریوان به شهادت رساندند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، عناصر گروهک تروریستی ضدانقلاب شامگاه چهارشنبه با سلاح و شلیک گلوله جنگی یک شهروند مریوانی را مقابل منزلش به شهادت رساندند.

شهید علی فتاحی یک بسیجی بود که در قالب پروژه کشته‌سازی عوامل مزدور ضدانقلاب به دلیل اینکه عضو بسیج بوده، به صورت ناجوانمردانه در مریوان به شهادت رسید.

مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری کردستان در گفت‌وگو با خبرنگاران با تأیید این خبر اظهار داشت: علی فتاحی شهروند بسیجی مریوانی دیشب از پشت مورد حمله قرار گرفته و توسط عوامل ضدانقلاب با سلاح جنگی به شهادت رسید.

محمد رضایی افزود: هنوز هویت ضارب این شهید مشخص نشده اما اقدامات لازم برای شناسایی و بازداشت آنان در حال انجام است. به مردم بزرگوار اطمینان می‌دهیم تمام تلاش خود را برای انجام وظایف قانونی و دفاع از امنیت و آرامش آنان بکار خواهیم بست.

به گزارش تسنیم؛ از ابتدای اتفاقات اخیر در کردستان تاکنون 6 نفر از نیروهای انتظامی و سپاه (رئیس یگان ویژه مریوان، پاسدار غلامرضا بامدی در سنندج، رضا آذربار در کامیاران، سرهنگ یوسفی در سنندج، سرهنگ دوم اردلان در اغتشاشات بانه و دیشب این بسیجی در مریوان) برای دفاع از امنیت مردم و استان به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌اند.
کد مطلب : 317127