توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۵۷
کاهش قیمت سکه و طلا در معاملات امروز بازار
بررسی میدانی بازار طلا و سکه در سبزه‌میدان نشان می‌دهد، قیمت سکه در بازار غیررسمی از ابتدای معاملات امروز ۲۹ خرداد، کاهش یافته است. ‌
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز؛ دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس ۴۵ هزار و ۸۴۹ تومان و در بخش حواله ۴۲ هزار و ۸۰۹ تومان کشف قیمت شد‌.

همچنین یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۹ هزار و ۱۶۰ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۲ هزار و ۴۸۴ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز در میدان فردوسی نشان می‌دهد‌، دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۸ هزار و ۸۸۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

* آخرین قیمت طلا و سکه در بازار
امروز در میدان فردوسی سکه طرح قدیم با افت ۲۰۵ هزار تومانی به نرخ ۳۶ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با کاهش ۱۵۸ هزار تومانی به قیمت ۳۹ میلیون و ۸۰۶ هزار تومان معامله شد و حباب آن کاهش یافته است.

امروز حباب سکه امامی به ۷ میلیون و ۳۶۷ هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی به ۴ میلیون و ۱۷۶ هزار تومان رسید؛ نیم سکه در بازار به نرخ ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۹۰۰ تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۳ میلیون و ۳۲۹ هزار تومان قیمت‌گذاری شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار‌، ۱۴ میلیون و ۴۲۳ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، با کاهش ۲۵ صدم درصدی به نرخ ۲۳۱۳ دلار قیمت گذاری شده است.
کد مطلب : 336801