توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳
میادین میوه‌ و‌ تره‌بار فردا جمعه از ساعت 7:30 تا 20 باز هستند!
مشاور مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار گفت: فردا جمعه میادین از ساعت ۷:۳۰ تا ساعت ۲۰ به صورت یکسره باز هستند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز؛ میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرداری تهران فردا از 7:30 صبح تا ساعت 20 به صورت یکسره باز هستند.

مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به استقبال چشمگیر شهروندان از میادین میوه و تره بار در روز پنجشنبه (22 اردیبهشت) گفت: به منظور خدمات‌رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان، تمامی میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرداری تهران، فردا جمعه (23 اردیبهشت) از ساعت 7:30 تا ساعت 20 به صورت یکسره باز هستند.

مصطفی پورنصیری با تاکید بر تدابیر و تمهیدات سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران برای تامین و عرضه محصولات مورد نیاز شهروندان افزود: تمامی ارزاق و مایحتاج مورد نیاز شهروندان به میزان کافی در میادین میوه و تره‌بار موجود است و مراجعه‌کنندگان می‌توانند با آرامش خیال و اطمینان خاطر کالاهای مورد نیاز خود را از این مراکز خریداری کنند.

مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با بیان اینکه این سازمان از آمادگی کامل برای خدمات‌رسانی به شهروندان برخوردار است، اظهار کرد: برای حفظ آرامش خانواده‌ها و تثبیت و تعدیل قیمت‌ها، سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران تمام توان و امکانات خود را به کار می‌گیرد.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 311358