توصيه به ديگران
۰
شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۴
آقای قالیباف دارد دیر می شود⁉️
طی چندماه گذشته بویژه چند روز قبل ابهامات و شبهات متعددی در خصوص آقای قالیباف و اطرافیان ایشان مطرح شده که نیروهای متدین و متعهد انقلاب را دچار سردرگمی و بر سردوراهی قرارداده است اگر چه مردم درخصوص مصلحت انقلاب با هیچ کسی تعارف ندارند.
آقای قالیباف دارد دیر می شود⁉️
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ همیشه در ایام انتخابات دشمنان انقلاب اسلامی وبعضی عوامل داخلی به میدان آمده و ضمن سیاه نمایی برروی ابهامات و شبهات نامزدها تمرکز کرده و تخریب می نمایند.

🔺از طرفی نیروهای خودی هم خواسته یا ناخواسته و چه بسا از روی حسن نیت و شفاف سازی مطالبی را اظهار می نمایند. البته گاهی هم تسویه حسابهای سیاسی در این ایام ظهور و بروز پیدا می کند که تفکیک آنها برای توده مردم بسیار مشکل می شود.

✅ طی چندماه گذشته بویژه چند روز قبل ابهامات و شبهات متعددی در خصوص آقای قالیباف و اطرافیان ایشان مطرح شده که نیروهای متدین و متعهد انقلاب را دچار سردرگمی و بر سردوراهی قرارداده است اگر چه مردم درخصوص مصلحت انقلاب با هیچ کسی تعارف ندارند.

🔹البته مردم ایران آقای قالیباف را با شناسنامه فرماندهی لشگر و حضور در۸ سال دفاع مقدس، جانشین فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء؛ فرماندهی نیروی هوایی سپاه، فرمانده نیروی انتظامی؛ شهردار پایتخت و رئیس مجلس یازدهم شناخته و در حافظه آنها ثبت می باشد.

🔺توصیه می شود 👇

۱- آقای قالیباف باید به هر طریق ممکن و قبل از اینکه دیر بشود بصورت شفاف و صریح و شجاعانه در خصوص ابهامات بوجود آمده پاسخ داده و افکارعمومی را قانع نمایند.

۲- سکوت ایشان و هر نامزد مشهور دیگر باعث صحت و تایید ابهامات و شبهات مطرح در فضای مجازی و حقیقی جامعه خواهد شد.

۳- انصافاً مجلس یازدهم نسبت به مجلس دهم اقدامات بسیار خوبی داشته که کم نظیر بوده است و بر همین اساس رهبر معظم انقلاب این مجلس را قوی و انقلابی و پرتلاش و غیر اشرافی و مفید نمره داده اند.

🔺پیشنهاد می شود 👇

🔹مردم عزیز گرفتار این فضای مجازی و شایعات و اخبار متناقض نشوند و بررسی بیشتری نمایند و به فتوای امام خمینی: احدی شرعاً نمی تواند به کسی کورکورانه و بدون تحقیق رای بدهد و اگر در صلاحیت شخصی یا اشخاص؛ تمام افراد و گروهها نظرموافق داشتند ولی رای دهنده تشخیص برخلاف همه آنها بود تبعیت از آنها جایز نیست و نزد خدا مسئولیت دارد. (صحیفه نور جلد ۱۸ ص ۱۹۸)

🔺و حرف آخر اینکه؛ اینجانب ابهامات و شبهات بوجود آمده را نه تایید می کنم ونه تکذیب؛ چون اطلاعات لازم را نداشته و بخودم اجازه نظر نمی دهم.

۴  اسفند  ۱۴۰۲  #فرهادنیا
کد مطلب : 333679