توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۲
دست های بسته دولت در مقابل دزدان فرهنگی کشور؟!
در حالیکه هنجارشکنیِ فروشگاههای اینترنتی رفته رفته به لجام گسیختگیِ آشکار مبدل گردیده، چند روز قبل وزیر محترم ارتباطات اعلام نمودند که سازوکار قانونی دقیقی برای جرائم این سکوها دیده نشده است.
دست های بسته دولت در مقابل دزدان فرهنگی کشور؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز، در حالیکه هنجارشکنیِ فروشگاههای اینترنتی رفته رفته به لجام گسیختگیِ آشکار مبدل گردیده، چند روز قبل وزیر محترم ارتباطات اعلام نمودند که سازوکار قانونی دقیقی برای جرائم این سکوها دیده نشده است.⁉️باید پرسید یعنی زمانیکه به صاحبان این اپ ها مجوز داده شده، حدود شرعی و قانونیِ رفتارشان مشخص نگردیده و مسئولین محترم پیش بینیِ احتمال خطا و ارتکاب جرم های اخلاقی را نمی کردند که برای آن مجازاتی در نظر بگیرند؟

❌ تصاویر فوق از فروش آزادانه ی مشروبات الکلی در فروشگاه اینترنتی "ترب" ، در بخش پیشنهادات ویژه ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ و نیز فروشگاه باسلام جهت فروش ملاس نیشکر همراه با ارائه توضیحات موهن گرفته شده است.

‼️اگر قرار است مسئولان به بهانه ی اینکه حامیِ سکوهای اینترنتی داخلی هستند، رفع القلم نموده، اینها را به حال خود رهایشان کنند تا جاییکه در نبود نظارتِ کافی و قوانین وافی، هر غلطی را مرتکب شوند بگویند که دست از حمایت از شریعت الهی برداشته اند که تکلیفِ ما نیز مشخص شود.

✍ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 333615