توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۲۹
دیدار پدر و همسر شهروند زندانی ایرانی در عراق با امیرعبداللهیان
وزیر امور خارجه امشب در دیدار پدر و همسر محمدرضا نوری شهروند زندانی ایرانی در عراق گفت که دستگاه دیپلماسی از هیچ تلاشی برای کمک و مساعدت به این شهروند ایرانی و تسریع در روند آزادی و انتقال وی به کشور فروگذار نخواهد کرد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، پدر و همسر محمدرضا نوری شهروند زندانی ایرانی در عراق امشب (دوشنبه) ۲۴ اردیبهشت در دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، ضمن تشریح روند دستگیری و پرونده قضایی وی، خواستار تقویت تلاش‌ها برای آزادی و انتقال او به کشور شدند.

همسر نوری با اشاره به تألمات شدید روحی خود و فرزندان خردسالش از دوران سخت و طولانی زندان شوهرش، نسبت به وضعیت جسمانی و روحی وی ابراز نگرانی کرد و از وزیر امور خارجه خواست تا تلاش‌ها برای آزادی و انتقال محمدرضا نوری به ایران با قوت تداوم یابد.

امیرعبداللهیان نیز در این دیدار، با اشاره به وظیفه ذاتی دستگاه دیپلماسی برای حمایت از حقوق کنسولی ایرانیان در اقصی نقاط جهان، بر اهتمام ویژه مسؤولان کشور به خصوص دستگاه دیپلماسی برای پیگیری پرونده  محمدرضا نوری تأکید کرد.

وزیر امور خارجه ضمن تشریح تلاش‌های صورت گرفته تاکنون در این خصوص، خطاب به پدر و همسر محمدرضا نوری تصریح کرد: دستگاه دیپلماسی از هیچ تلاشی برای کمک و مساعدت به آقای نوری و تسریع در روند آزادی و انتقال وی به کشور فروگذار نخواهد کرد.
کد مطلب : 335712
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی