توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۱۲
دروغ؛ بلای خانمان سوز کشور است
ظاهراً پزشک متخصص درونی آقای روحانی بهترین دارویی که برای دوام او تجویز نموده بود که بتواند ادامه حیات سیاسی بدهد داروی دروغ بوده و بر همین اساس با دروغ آمد و با دروغ ادامه داد و با دروغ هم رفت.
دروغ؛ بلای خانمان سوز کشور است
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ ظاهراً پزشک متخصص درونی آقای روحانی بهترین دارویی که برای دوام او تجویز نموده بود که بتواند ادامه حیات سیاسی بدهد داروی دروغ بوده و بر همین اساس با دروغ آمد و با دروغ ادامه داد و با دروغ هم رفت.

🔺حسن روحانی روز اول با تابلوی دولت پاکدستان؛ راستگویان؛ شایسته سالاران؛ تدبیر وامید؛ گشایش اقتصادی؛ متخصص مذاکره؛ امضاء برجام؛ حقوقدان؛ و رهاندن سایه جنگ از سر ملت ایران و گشایش اقتصادی وارد این عرصه ‌شد که پس از چندین سال حتی بیسوادترین افراد جامعه به باطن این دروغها پی بردند. و خیلی عجیب است که حسن روحانی در سال آخر دولت خود؛ دولت ۱۱ و۱۲ را بی نظیر ترین دولت طی یکصد ساله اخیر ایران معرفی کرده بود.

محصول حاکمیت آقای روحانی و برخی از همکارانی که طی ۸ سال او را همراهی می کردند جز دزدی و فساد و تحقیر کردن و به ذلت کشاندن ملت ایران حاصلی نداشته است. روحانی موسس بدتری ترین دولت طی ۴۳ بعد از انقلاب بوده است که فقط به چند نمونه اشاره می شود👇

۱- صفدر حسینی؛ رئیس صندوق ذخیره ملی که پایه گذار حقوق نجومی و حرامخوری با دریافت حقوق ماهیانه۲۶۰ میلیون تومان در سال ۹۳ بوده که بعدا هم بعنوان ذخیره نظام معرفی گردید.
۲- شهاب الدین غندالی؛ رئیس صندوق ذخیره فرهنگیان مظلوم و بی پناه که ۸ هزار میلیارد تومان اندوخته قطره چکانی فرهنگیان کشور را به یغما داده و حتی خانوادگی در این خیانت دست داشته اند.  
۳- پوری حسینی؛ رئیس سازمان خصوصی سازی؛ دزدی که با چراغ آمده بود و هزاران میلیارد تومان را برباد داده و قسمت زیادی را برای خود و اطرافیانش به سرقت برده بود.
۴- شبنم نعمت زاده دختر وزیر صمت که مثل شبث ابن ربعی درهمه دولتها بوده است.
۵-  رضوی داماد شریعتمداری (وزیرکار و صمت دولت روحانی)
۶- حسین فریدون برادر رئیس جمهور که وام صفر و۴ درصد و گرفتن خانه ویلائی در بالای شهر ازجمله آنها می باشد. ‌  
۷- مهدی جهانگیری برادر معاون اول که مدعی بود دولت روحانی کشور را ازتهِ دره نجات داده است.
۸- رئیس سازمان جنگلها و مراتع کشور
۹- رئیس جمعیت هلال احمر کشور
۱۰ - برباد دادن ۱۸ میلیارد ارز دولتی و۶۰ تن طلا وسکه.(که کشور را بهم ریخت)
۱۱- برباد دادن ۵۵ میلیون کد بورسی واوراق بهادار که بی بهاء گردید.
۱۲- سلطان سکه وطلاوارزوفولاد وسیمان که ازاحزاب کارگزارن واصلاح طلبان و دوستان روحانی بوده اند. ‌
و صدها مورد دیگر که تمام اسناد موارد فوق در دادگاه موجود ‌و رسانه ای شده است.

همه اینها از آنجائی شروع شد که روحانی پایه دروغ را از روز اول ریاست جمهوری خود در کشور بنا نهاد و حرام خوری را بصورت عملی و علنی در کشور مشروع و قانونی کرد و مهمترین چیزی که مردم را مایوس و ناامید کرد و تیر خلاس را به اعتماد و باور مردم و انقلاب زد دروغهای روحانی و عملکرد خسارتبار دولت او بوده است.

🔺مردم با انصاف و با ایمان وطن دوست به ادعاها و زبان درازیهای امروز روحانی و همدستان مطرود او توجه نکنند او امتخانش را پس داده است.  

✅ امروز این بهم ریختگی اعتقادی و اقتصادی کشور حاصل یک تفکر پوسیده لیبرالی آقایان غربگرا می باشد و دولت سیزدم علیرغم تلاشهای شبانه روزی ۳۳ ماهه خود نتوانسته است افتضاحات دولت روحانی را ترمیم نماید و اگر دستگاه قضا ورود کرده و برای مردم افشا کند خواهیم فهمید که چه کسانی کشور را حداقل پنجاه سال به عقب بردند.

۲۱  اردیبهشت  ۱۴۰۳ #فرهادنیا
کد مطلب : 335623
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی