توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۲۲
سردار رادان: طرح نور را با قوت ادامه می‌دهیم
فرمانده کل انتظامی کشور سردار احمدرضا رادان می‌گوید که با حمايت‌های مجلس، دولت و قوه قضائيه و همراهي مردم اجرای طرح نور را با قوت، دقت و هوشمندی ادامه خواهيم داد.
سردار رادان: طرح نور را با قوت ادامه می‌دهیم
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، سردار احمد رضا رادان در حاشيه جلسه با اعضاي کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي که در محل ستاد کل انتظامي کشور برگزار شد، اظهار داشت: در ابتدا از همراهي مردم، دختران و بانوان عزيز ايران که در اجراي اين طرح با پليس همکاري و همراهي مي کنند تشکر مي کنم.

وي ادامه داد: تشکر بعدي را هم از همکاراني دارم که دغدغه مندانه در اجراي اين طرح پاي کار هستند و به صورت جهادي اجراي آن را دنبال مي کنند.

فرمانده کل انتظامي کشور افزود: با حمايت هاي مجلس، دولت و قوه قضائيه و همراهي مردم اجراي طرح نور را با قوت، دقت و هوشمندي ادامه خواهيم داد.

سردار رادان خاطر نشان کرد: اجراي اين طرح همراهي همگان را در پي داشت و از مجلس و خاصه کميسون فرهنگي که جزء اولين واحدها و بخش هايي بود که در اين موضوع پاي کار بود تقدير و تشکر مي کنم.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس: طرح نور با موفقيت حرکت می‌کند

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمين مرتضي آقاتهراني در حاشيه جلسه کميسيون فرهنگي مجلس با فرمانده کل انتظامي کشور که در محل ستاد فرماندهي انتظامي برگزار شد، اظهار داشت: اميدواريم طرح عفاف و حجاب که به شوراي نگهبان ارسال شده هرچه زودتر تقويت و به يک قانون تبديل شود و مردم ما قانونمند هستند و به قانون عمل مي کنند.

رئيس کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي افزود: عفاف و حجاب جزو احکام الهي است و هر مسلماني بايد نسبت به اين موضوع احترام قائل باشد و کشور ما اسلامي است و بايد قوانين اسلامي نيز داشته باشد. اقدامات انجام شده نيز در مسير درست و خوبي است.

حجت الاسلام والمسلمين آقاتهراني با بيان اين که خوشبختانه اقدامات فراجا با ملاحظاتي که مدنظر قرار مي دهد براي اجراي قانون و عملياتي شدن آن منجر به اين مي شود که جمعيت عفيف ما احساس بهتري داشته باشند.

وي ادامه داد: بابت اين اقدامات به فرمانده کل انتظامي و يکايک کارکنان اين فرماندهي دست مريزاد مي گويم.

حجت الاسلام والمسلمين آقاتهراني تاکيد کرد: اميدواريم از 32 دستگاهي که در اين موضوع وظيفه دارند همگي پاي کار باشند و به وظايف خود عمل کنند و به احکام الهي التزام داشته باشند.

رئيس کميسيون فرهنگي مجلس در پايان گفت: همه چيز رو به پيشرفت است و اميدواريم مجلس انقلابي که تا کنون پاي کار اين موضوع بوده در آينده نيز پاي کار باشد.

به گزارش فارس، طرح عفاف و حجاب«طرح نور» از روز شنبه ۲۵ فروردین ماه در معابر و اماکن عمومی به مرحله اجرا در آمده است.
کد مطلب : 335155
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی