توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸
امروز حجاب❓ فردا روزه❓ پس فردا نماز ⁉️ و بعداً همه امور دین
دشمنان ملت ایران به این نتیجه رسیده اند که جنگ نظامی و فشار سیاسی و اقتصادی و تحریمها و هزاران اقدام ظالمانه آنها نتیجه ای نداشته و چند تیلیارد دلار هزینه را برباد داده و آنها را به بن بست سرخوردگی و ناامیدی رسانده است
امروز حجاب❓ فردا روزه❓ پس فردا نماز ⁉️ و بعداً همه امور دین
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دشمنان ملت ایران به این نتیجه رسیده اند که جنگ نظامی و فشار سیاسی و اقتصادی و تحریمها و هزاران اقدام ظالمانه آنها نتیجه ای نداشته و چند تیلیارد دلار هزینه را برباد داده و آنها را به بن بست سرخوردگی و ناامیدی رسانده است

لذا سناریوی جدید سرویسهای اطلاعاتی آمریکا، اسرائیل و انگلیس حمله و تخریب باورها و سلب آرامش روحی و روانی خانواده ها از جمله حجاب و پوشش اسلامی می باشد.

✅  چرا حجاب ❓برای اینکه
۱- نهاد خانواده متلاشی ومقابل هم قرار بگیرند.

۲- با سیاسی کردن حجاب و القاء نه به حجاب اجباری؛ مردم را مقابل نظام اسلامی قرار داده و آشوب نمایند.

۳- مردم را از مسائل و مطالبات اصلی خود غافل؛ و سرگرم حواشی و جدالها نمایند.

حتما دختران و زنان با فرهنگ ایرانی خود را دستاویز آدمهای بی خانواده و بی هویت و بی آبروی فرار کرده از ایران قرار نمی دهند و دین و نظام خود را دوست دارند.

🌺 بانوان ایرانی با حضور خود در احیاء های رمضان و عزاداری محرم و صفر بویژه شرکت در جشن غدیر امسال نشان دادند که دین و اهل بیت را دوست داشته و به آن پایبند می باشند.  

بنابراین؛

امروز؛ 👈 دشمن خارجی با بهره گیری از عوامل داخلی حجاب را سیاسی کرده و نه به حجاب اجباری را القاء می کند.

فردا؛ 👈 روزه را سیاسی کرده و نه به روزه اجباری را مطرح و یک مشت اراذل واباش را تحریک و تشویق به روزه خواری علنی درماه مبارک رمضان می نماید که حریم ماه خدا شکسته شده و نظام را به چالش بکشاند.

پس فردا؛ 👈 نماز و سپس حج؛ خمس؛ زکات؛ امربه معروف و نهی ازمنکر؛ تولی و تبری و سایر اموری که انجام آنها جزء فرائض و واجبات بوده و در یک جمله فرهنگ و باور مردم ایران را مورد هجوم و تخریب خود قراردهد.  

پس؛ مردم ایران بویژه بانوان عزیز؛ مراقب و مواظب باشند که امنیت و سلامت روحی و روانی آنها دستاویز و مورد دستبرد بیگانگان قرار نگیرد.

مرداد  ۱۴۰۱ فرهادنیا
کد مطلب : 313654